Brak płynności finansowej często nie jest winą złego prowadzenia firmy, ale nierzetelnych kontrahentów, którzy nie regulują swoich zobowiązań w terminie. Zatory płatnicze są coraz większym problemem dla firm, a usługi windykacyjne cieszą się rosnącym powodzeniem. Mało kto jednak wie, że do tego typu pracy można zatrudnić również prywatnego detektywa.
Firmy windykacyjne czy agencje detektywistyczne?

Zaletą prywatnych detektywów jest znacznie szerszy zakres działania. Wiele firm windykacyjnych ogranicza się jedynie do monitów i telefonów, których dłużnik często nie odbiera. Agencje detektywistyczne mają o wiele większe możliwości. Nie tylko mogą wysyłać wezwania do zapłaty, ale również ustalić, czy dłużnik ma z czego swoje zobowiązania uregulować.

Bardzo często korzystają z ich usług przedsiębiorstwa, których dłużnicy ukrywają swoje zarobki. Detektyw może sprawdzić wybraną osobę, dowiedzieć się czy ma stałe źródła dochodów i jaki ma majątek. W swojej pracy korzysta ze sprawdzonych metod śledczych, stosowanych m.in. w policji. Dzięki zdobytym informacjom szansa na odzyskanie wierzytelności znacznie rośnie.

Prywatnego detektywa warto zatrudnić również wtedy, gdy dłużnik ukrywa się przed komornikiem (lub wyrokiem sądu) i nie ma możliwości skontaktowania się z nim. W takich sytuacjach wykorzystuje się procedury stosowane przy poszukiwaniach osób zaginionych. Bardzo często kończą się one sukcesem – dłużnik zostaje namierzony, a informacja o jego majątku trafia do komornika, który może ściągnąć należności.

Oprócz windykacji agencje detektywistyczne oferują również inne usługi, mogące mieć wpływ na poprawę kondycji finansowej firmy. Można im zlecić wywiad gospodarczy (sprawdzenie kontrahenta np. przed podpisaniem umowy współpracy); można również zatrudnić detektywa do poszukiwania dowodów w postępowaniach karno-skarbowych przed sądem. Wielu śledczych przyjmuje również zlecenia których celem jest zapewnienie ochrony znaków towarowych i przeciwdziałanie czynom nieuczciwej konkurencji. Jednym z najbardziej niewdzięcznych zawodów świata jest WINDYKATOR Staramy się udowodnić , że można być windykatorem , a jednocześnie uczciwie służyć ludziom w potrzebie. Windykator.online ściga tych, którzy z góry powzięli zamiar oszustwa i to najczęściej oszustwa kosztem zwykłych uczciwych ludzi – przedsiębiorców, małych i średnich firm. Oszuści – ludzie bez skrupułów i sumienia , wyłudzający ciężko zarobione pieniądze, ukrywający się przed wierzycielami, cwaniacy śmiejący się w twarz oszukanym. Windykator online zajmuje się najtrudniejszymi sprawami -oszustwami z premedytacją, omijając tych, którym po prostu podwinęła się noga, najczęściej nie z ich winy. 

ul. Św. Mikołaja 1/27 | Białystok

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie największych miast w Polsce, jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Toruń, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Opole, Rzeszów.

Comments are disabled.