BIURO DETEKTYWISTYCZNE KRAKÓW | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE KRAKÓW | LICENCJONOWANI DETEKTYWI MAŁOPOLSKA

I

01.Biuro detektywistyczne w Krakowie i Małopolsce

Nasi detektywi podejmują się zleceń w Krakowie, ale także Bochni, Skawinie, Brzesku, Nowym Sączu czy Zakopanem. Szerokie usługi detektywistyczne w korzystnych cenach, świadczone na maksymalnie wysokim poziomie, z wykorzystaniem bogatego doświadczenia i nowoczesnego sprzętu są czymś, co nas wyróżnia. Przekonaj się o tym, o dowolnej porze dnia lub nocy kontaktując się z krakowskim biurem. Prywatni detektywi zrzeszeni w naszej agencji działają na terenie całej Polski, a nawet Unii Europejskiej, żeby zapewnić bezpieczeństwo Tobie, Twoim bliskim i Twojej firmie.

III

03. Dyskrecja w prywatnych sprawach

Profesjonalna agencja detektywistyczna w Krakowie jest często angażowana do spraw, które dotykają najbardziej intymnych spraw. Podejrzenie zdrady czy wątpliwości związane z ustaleniem ojcostwa – te tematy wciąż należą do sfery tabu, trudno dojść do prawdy samą rozmową. Dlatego też detektyw może podjąć się – z zachowaniem odpowiedniej dyskrecji i delikatności – poszukiwań odpowiedzi na kluczowe pytania, kto jest ojcem (tu pomagają badania DNA), a także czy partner dopuścił się zdrady. Jeśli chodzi o zdradę, zdobywamy dowody, które są niezbędne do przedstawienia swoich racji przed sądem.

II

02. Detektyw sprawdzi bezpieczeństwo dziecka

Twoje dziecko jest najprawdopodobniej najważniejszą osobą w Twoim życiu, dlatego robisz wszystko dla zapewnienia mu niezbędnego poziomu bezpieczeństwa. Martwisz się, że znalazło się w nieodpowiednim towarzystwie? A może liczba pytań pozostawionych bez odpowiedzi przekroczyła wszelkie granice? Najwyższa pora dowiedzieć się, jak naprawdę wygląda codzienność Twojego dziecka, na przykład w kontaktach z podejrzaną młodzieżą lub szkolnymi rówieśnikami. Nie chodzi o zaspokojenie ciekawości, a o bezpieczeństwo i działanie, póki nie jest za późno.

IV

04. Sprawy biznesowe pod pełną kontrolą

Wynajmij nasze biuro detektywistyczne, żeby uniknąć kłopotów związanych z nieuczciwą konkurencją i pracownikami, którzy wykazują się nielojalnością. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy audyt bezpieczeństwa w Twojej firmie, wykrywając szpiegowskie oprogramowanie komputerowe czy inne narzędzia do przechwytywania poufnych danych. Co więcej, wiemy, w jaki sposób przeprowadzać szybkie i wiarygodne wywiady gospodarcze. Zdobywamy informacje, które są kluczowe w kontekście podpisywania umów, nawiązywania współpracy czy fuzji firm. Umiemy także precyzyjnie namierzać dłużników, którzy ukrywają swój majątek i próbują uniknąć windykacji.

Analiza konkurencji

Agencja detektywistyczna może dokładnie przeanalizować Twoją konkurencję, na przykład pod kątem składu personalnego zarządu, powiązań czy majątku i mienia. Z naszą pomocą dowiesz się więcej na temat osób, które współdecydują o powodzeniu Twoich przedsięwzięć, np. ustalisz, czy w Twojej firmie są przecieki i procedery sabotażu gospodarczego. Jesteśmy w stanie dyskretnie i skutecznie zdobyć wszystkie informacje, których potrzebujesz, żeby pewnie trzymać stery przedsiębiorstwa i kierować zespołem specjalistów.

 

W Krakowie, Małopolsce, południowej Polsce do Twojej dyspozycji są detektywi, których doświadczenie przemawia samo za siebie! 

 

Dysponujemy biurami detektywistycznymi w całej Polsce, a także w regionie małopolskim:

  • Detektyw Zakopane
  • Detektyw Kraków
  • Detektyw Bochnia
  • Detektyw Skawina
  • Detektyw Brzesko
  • Detekyw Nowy Sącz

    Świadczymy szeroki zakres usług detektywistycznych dla naszych Klientów. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni i rzetelni detektywi. Nasz Klient może liczyć na niskie ceny.