DOWODY ZDRADY | MATERIAŁY DO SPRAW ROZWODOWYCH | SPRAWY ALIMENTACYJNE | USTALENIE OJCOSTWA

 

Czujesz, że w Twoim związku dzieje się coś złego? Twój partner zmienił stosunek do Ciebie? Masz podejrzenia, że spotyka się z kimś innym? Potrzebujesz dowodów do sprawy rozwodowej? Skontaktuj się z naszym biurem detektywistycznym – nasi doświadczeni detektywi w szybki i dyskretny sposób zdobędą niezbędne dowody.

I

01. Prywatny detektyw a Twoje małżeństwo

Czy biuro detektywistyczne ma coś wspólnego z małżeństwem? Czasami bardzo dużo… Prywatny detektyw zostaje wynajęty przez Ciebie jeśli w Twoim małżeństwie pojawiają się obawy na temat wierności Twojego partnera lub partnerki. Profesjonalna agencja detektywistyczna zajmuje się ustaleniem czy Twój małżonek ma romans oraz pomocą w zdobyciu dowodów do sprawy rozwodowej, które mogą mieć istotna rolę podczas ustalaniu opieki nad dziećmi lub przy przeprowadzaniu podziału majątku. 

III

03. Detektyw wie, jak ustalić prawdę

Nasza agencja detektywistyczna wie, w jaki sposób prowadzić prywatne śledztwo. Nowoczesne technologie ułatwiają pełne „prześwietlenie” potencjalnie niewiernego małżonka. W dzisiejszych czasach da się dyskretnie ustalić rozkład dnia partnera lub partnerki, sprawdzić billingi połączeń i historię przeglądanych stron internetowych, a także udokumentować zachowania w dowolnym momencie dnia – w domu, pracy, delegacji czy wolnym czasie.

II

02. W imię prawdy i dla dobra rodziny

Jedną z najczęstszych przyczyn rozwodów jest zdrada jednego z małżonków. 

Zdrada jest jedną z najczęstszych przyczyn rozstań. Może mieć rozmaite podłoże, ale w praktyce schematy są podobne. Małżonek dłużej zostaje w pracy, wykonuje ukradkowe telefony, zaczyna się inaczej zachowywać?
Często wyjeżdża w delegacje lub inne podróże, na których… no właśnie, nie wiadomo, co dokładnie robi?
To jeszcze nie jest dowodem na zdradę, ale ma prawo budzić podejrzenia i obawy.
Przecież dobro rodziny jest najważniejsze, a wzajemne zaufanie stanowi jej fundament. 

 

IV

04. Dyskretnie zdobyte dowody

Partner jawnie podejrzewany i oskarżany o zdradę stara się bardziej uważać i tuszować swoją niewierność. Dlatego profesjonalni detektywi muszą działać dyskretnie – i właśnie tak podchodzimy do naszego zajęcia. Wynajmując naszą firmę, nie obawiaj się, że małżonek nakryje nas na śledzeniu, wykonywaniu zdjęć czy sprawdzaniu historii połączeń. Wiemy, jak krok po kroku ustalić fakty i udokumentować zachowania, które mogą być podstawą do rozstania.

Od rozmowy do raportu

SKUTECZNE I DYSKRETNE USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE

Nasze usługi detektywistyczne prowadzimy nie tylko na terenie Warszawy. W zależności od specyfiki konkretnego zlecenia działamy nawet poza granicami kraju. Na co dzień współpracujemy z zaufanymi fachowcami w takich miastach jak Kraków, Lublin, Białystok, Olsztyn, Poznań, Wrocław, Gdańsk, Katowice, Grajewo czy Mikołajki.

Wiemy, że sprawy rodzinne są czasami przyczyną bólu, zawodu, rozczarowania, cierpienia. Dlatego staramy się pomóc rozwiać wszelkie wątpliwości. Współpracujemy z prawnikami oraz psychologami, krok po kroku dążąc do ustalenia faktów, a przede wszystkim zdobycia dowodów winy (lub, czego życzymy, niewinności) partnera/partnerki.

Swoją drogą, podejrzenia wobec małżonka niekoniecznie muszą być związane ze zdradzaniem. Może się okazać, że partner lub partnerka mają swoje tajemnice, na których odkryciu również powinno Ci zależeć, by wymienić chociażby uzależnienia, sekrety z przeszłości czy niejasne powiązania towarzysko-biznesowe.

Choćby dziś skontaktuj się z naszą agencją detektywistyczną. Przedstaw swoje obawy, a my doradzimy, co można w tej sytuacji zrobić. Na pewno zdobędziemy dokumentację, która pomoże w ewentualnym postępowaniu cywilnym, przede wszystkim w sprawie rozwodowej z orzeczeniem o winie. Jednoznaczne dowody na niewierność małżonka są wystarczającym argumentem do orzeknięcia przez sąd rozwodu i na przykład zasądzenia alimentów.

 

RAPORTY

Wyniki naszego „rodzinnego” śledztwa otrzymujesz w formie kompleksowego raportu. Nie rozwiązujemy za Ciebie Twoich prywatnych spraw, ale pomagamy w zakresie odkrywania tajemnic. To, co zrobisz ze zdobytymi dowodami, zależy już tylko od Ciebie. Możesz mieć jednak pewność, że nasi detektywi dostarczą Ci jednoznaczne materiały.