BEZPIECZEŃSTWO TWOJEJ FIRMY AUDYT BEZPIECZEŃSTWA DLA BIZNESU

Masz wrażenie, że Twoi pracownicy Cię oszukują? Zastanawiasz się co dzieje się firmie podczas Twojej nieobecności? Zastanawiasz się czy przechowywane dane są bezpieczne? Nie zwlekaj – skontaktuj się z naszą firmą, poproś o pomoc eksperta, poczuj się bezpiecznie i rozwiej swoje wszelkie wątpliwości.

I

01. Dla bezpieczeństwa i korzyści Twojej firmy

Transparentność działań jest podstawą etycznego i perfekcyjnie funkcjonującego biznesu. Jednak doskonale wiesz, że prowadząc działalność, łatwo natknąć się na oszustów i osoby, które zrobią wszystko, aby zaszkodzić Twoim interesom. Prywatni detektywi prowadzą śledztwa mające na celu zgromadzenie informacji o nieuczciwych konkurentach, nielojalnych wspólnikach i pracownikach czy podejrzanych kontrahentach.

 

III

03. Ochrona Twoich interesów

Prywatny detektyw posiada narzędzia, dzięki którym jest w stanie sprawdzić stan majątkowy, ustalić przebieg ukrytych spotkań, zdobyć dowody nieuczciwych praktyk. Co ciekawe, jak pokazuje doświadczenie, wielu nieuczciwych konkurentów czy kontrahentów zazwyczaj działa według identycznego schematu. Nasza agencja detektywistyczna wykonuje swoją pracę dyskretnie, ale z użyciem wszystkich dostępnych narzędzi, bezbłędnie rozpracowując tych, którzy szkodzą Twojej firmie, a co najważniejsze, dostarczając dowody do sprawy sądowej na gruncie karnym lub cywilnym.

II

02. Zakres spraw gospodarczych

Usługi detektywistyczne w zakresie spraw gospodarczych mogą okazać się kluczowe dla Twoich przedsięwzięć biznesowych. Czasami wokół firmy zaczynają się zbierać czarne chmury, ale przyczyna wcale nie leży w sytuacji na rynku, efektywności czy Twoich decyzjach. Zanim będzie za późno, warto sprawdzić swoje podejrzenia i obawy. Profesjonalna agencja detektywistyczna działa skutecznie, ale dyskretnie, tak aby nie wzbudzić podejrzeń, a zgromadzić możliwie najpełniejszy materiał dowodowy. Czasami w grę wchodzi zwolnienie pracownika, który działa na szkodę firmy, innym razem w efekcie śledztwa może dojść do ostatecznego rozstania dotychczasowych wspólników. Fakty bywają bolesne, gdy okazuje się, że nasza organizacja jest narażona na straty z powodu czyichś celowych, nieetycznych, bezprawnych działań. Detektyw jest od tego, żeby jak najszybciej i jak najlepiej zgromadzić informacje na temat kontrahentów, partnerów, podwładnych czy konkurencji.

IV

04. Audyt bezpieczeństwa Twojego biznesu

Częstymi zagrożeniami dla przedsiębiorców są osoby, które naruszają tajemnicę lub własność intelektualną. Nasi specjaliści potrafią opracować indywidualne metody ochrony, tak aby poufne dane nie wyciekły nigdy więcej w niekontrolowany sposób. Nasz audyt bezpieczeństwa jest zawsze dostosowany do specyfiki Twojego przedsiębiorstwa. Stawiamy na skuteczność ochrony fizycznej, technicznej oraz teleinformatycznej. Wiemy, że osoby posiadające poufne informacje, szczególnie w dużym biznesie, są narażone na potencjalne niebezpieczeństwo. Dlatego wspieramy Cię w taki sposób, żeby jak najszybciej zneutralizować zagrożenie i znaleźć dowody działań, które godzą w Twój interes.

Nie zwlekaj z decyzją 

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI JUŻ DZIŚ I POZWÓL NAM DZIAŁAĆ

Każdy dzień bez podjętych działań kosztuje Cię sporo pieniędzy i nerwów. Po co dłużej narażać się na niebezpieczeństwo i straty? Jaki jest sens opierania swoich obaw wyłącznie na przypuszczeniach, skoro można zlecić detektywom prywatne śledztwo? Wybierz dyskrecję, skuteczność i wszechstronność. Nasza agencja detektywistyczna czeka na Twój telefon lub wiadomość e-mail. Opowiedz o swoich problemach i uzyskaj pomoc, której potrzebujesz. Wspólnie znajdziemy najlepsze rozwiązania, a przede wszystkim zdobędziemy dowody jednoznacznie świadczące przeciwko tym, którzy źle życzą Twojemu biznesowi