Detektyw Lublin

Nasza ekipa z biura detektywistycznego w Lublinie to profesjonaliści. Wśród naszych pracowników znajdują się m.in. byli funkcjonariusze służb mundurowych. Wszyscy mają wieloletnie doświadczenie oraz niezbędną wiedzę, by móc jak najlepiej wykonywać pracę detektywa. Przychodząc do nas, możesz liczyć na całkowitą dyskrecję oraz sprawne rozwiązanie swojego problemu. Działamy skutecznie i pomożemy Ci rozwiązać problemy rodzinne (zdrady, zaginięcia czy porwania) na terenie miasta Lublin oraz okolic. Rozwiązujemy również kłopoty przedsiębiorców, sprawdzamy podsłuchy, wykonujemy audyt bezpieczeństwa, windykację.

Lublin - Zamek

Wszyscy wiemy, jak ważną rzeczą jest uczciwość i lojalność w działalności gospodarczej.  Wiadomo, że biznesu nie poprowadzisz sam, musisz mieć zaufanych i lojalnych partnerów, pracowników i kontrahentów. I tu pojawia się pytanie, czy ludzie, którymi jesteś otoczony są wobec Ciebie uczciwi? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie czekaj, aż nieuczciwi partnerzy zrujnują Twoją firmę. Zleć nam zbadanie ich wiarygodności. Szybko i dyskretnie przeprowadzimy śledztwo i oszczędzimy Ci niepotrzebnych kłopotów. Zadzwoń do Detektyw Chełm

Prywatny Detektyw Biała Podlaska sprawdzi dla Ciebie, co robią pracownicy przebywających na zwolnieniu lekarskim, czy podwładni nie prowadzą własnej działalności konkurującej z Twoja firmą. Zbada również kontakty pracowników z konkurencją, które mogłyby działać na Twoją niekorzyść. Dowie się czy osoby na wyższych stanowiskach w Twojej firmie nie wykorzystują swojej pozycji do osiągania własnych korzyści.

Lublin - Detektyw

Sprawdzanie wiarygodności partnera – detektyw Lublin zrobi to najlepiej

Niedługo Twój ślub, a Ty nie jesteś pewien czy Twoja „druga połówka” jest Ci wierna? Zastanawiasz się co robi twój partner podczas wyjazdów służbowych? Czeka Cię rozwód i chcesz zgromadzić dowody przeciwko niewierności współmałżonka? Detektyw Świdnik dostarczy Ci niezbitych dowodów i rzetelnych materiałów.

Prace w zakresie monitorowania i obserwacji osób prowadzone są przez zespół doświadczonych profesjonalistów a zebrany przez nich materiał ( nagrania wideo, lokalizacja zdarzeń, zdjęcia ) może być wykorzystany w procesach sądowych. Nasi detektywi niejednokrotnie występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

Co oferujemy?

  • wypożyczenie urządzeń do monitorowania ruchu, GPS
  • obserwację i zbieranie materiału dowodowego,
  • wynajem urządzeń do rejestracji dźwięku i obrazu.

Wiarygodność w biznesie – to podstawa!

Zamierzasz podpisać nowy kontrakt, a nic nie wiesz o swoim przyszłym partnerze? Obawiasz się o jego wiarygodność i uczciwość. To już nie problem! Zadzwoń do nas – Detektyw Puławy chętnie Ci pomoże. Nasi detektywi w skuteczny sposób zbadają opinię o twoim nowym kontrahencie,  przeprowadzą wywiad gospodarczy, przeanalizują jego dotychczasową działalność i sprawdzą:

  • rachunki zysków i strat podmiotu, jego sprawozdania finansowe
  • przekształcenia danego podmiotu
  • posiadane prze podmiot znaków towarowych, patentów, własności intelektualnych
  • wiarygodności w stosunkach gospodarczych z innymi kontrahentami
  • powiązania kapitałowe i osobowe, głównie członków zarządu i rady nadzorczej oraz wspólników
  • posiadanie majątku ruchomego i nieruchomego

Bezpieczeństwo firmy kluczową sprawą

Jeśli jesteś osobą, która założyła własną firmę, włożyła w jej rozwój dużo energii, czasu i pieniędzy, na pewno myślisz o jej bezpieczeństwie. Nie ryzykuj, że ktoś podsłucha Twoje rozmowy, włamie się do systemu komputerowego, wykradnie ważne dane i poufne informacje. Nasi informatycy i technicy zabezpiecza Twoja firmę w 100%.

Wykonamy  wizję lokalną wewnątrz firmy (obserwację uczestniczącą), przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa, zabezpieczymy sieć komputerową i wykryjemy każde oprogramowanie szpiegowskie na komputerach i telefonach. Przeprowadzimy również badanie anty podsłuchowe, które ujawni wszystkie nielegalne podsłuchy i kamery. Detektyw Zamość

Dane adresowe

Hutnicza 3/316
20-218 Lublin
504747444

Detektyw Spy Warszawa

Detektyw Zamość, Detektyw Świdnik, Detektyw Chełm, Detektyw Puławy, Biuro Detektywistyczne Lublin