side-area-logo

Detektyw Lublin

BIURO I AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W LUBELSKIM
PRYWATNY DETEKTYW W LUBLINIE – SPY24

Kontakt przez całą dobę: 504 788 799

Detektyw Lublin – zleć to nam!

Detektyw Spy24 to agencja detektywistyczna działająca nie tylko w Lublinie, ale w całej Polsce! Nasz zespół profesjonalistów podejmie się najtrudniejszych nawet zadań. Dużą część naszej kadry stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych, posiadający ogromną wiedzę i doświadczenie.

Nasza dewiza to dyskrecja i profesjonalizm w działaniu!

Szybko i skutecznie realizujemy zlecenia detektywistyczne nie tylko w sprawach rodzinnych (np. zdrady, porwania, zaginięcia ), ale także pomagamy przedsiębiorcom w kwestiach dotyczących  zabezpieczenia ich interesów: wykrywanie podsłuchów, sprawdzenie uczciwości pracowników, audyt bezpieczeństwa, wywiad gospodarczy, windykacja czy zabezpieczenie majątku.

Oto czym zajmie się dla Państwa nasz Detektyw Lublin:

Sprawy Rodzinne – szybko i dyskretnie

Sprawdzanie wiarygodności partnera – detektyw Lublin zrobi to najlepiej

Niedługo Twój ślub, a Ty nie jesteś pewien czy Twoja „druga połówka” jest Ci wierna? Zastanawiasz się co robi twój partner podczas wyjazdów służbowych? Czeka Cię rozwód i chcesz zgromadzić dowody przeciwko niewierności współmałżonka? Detektyw Lublin dostarczy Ci niezbitych dowodów i rzetelnych materiałów.

Prace w zakresie monitorowania i obserwacji osób prowadzone są przez zespół doświadczonych profesjonalistów a zebrany przez nich materiał ( nagrania wideo, lokalizacja zdarzeń, zdjęcia ) może być wykorzystany w procesach sądowych. Nasi detektywi niejednokrotnie występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

Co oferujemy?

 • wypożyczenie urządzeń do monitorowania ruchu, GPS
 • obserwację i zbieranie materiału dowodowego,
 • wynajem urządzeń do rejestracji dźwięku i obrazu.

Poszukiwania zaginionych

Twój wspólnik w interesach wyczyścił konto firmowe i rozpłynął się jak we mgle? Bliska Ci osoba wyszła z domu i nie wróciła? Nie zastanawiaj się co robić, od razu zadzwoń do nas! Tu liczy się czas! Detektyw Lublin jest do Twojej dyspozycji przez 24 godziny na dobę. Podjęte przez nas szybkie i konkretne działania, na pewno zakończą się sukcesem. Obszar naszych poszukiwań obejmuje bowiem nie tylko teren Polski, ale również wszystkich krajów Unii Europejskiej.

Windykacja zaległych należności

Masz problem z niewypłacalnym klientem? Twój dłużnik unika płacenia za rachunki i  faktury, tłumacząc się problemami finansowymi? Postaw na nasze doświadczenie. Detektyw Lublin dokładnie i skrupulatnie  sprawdzi majątek dłużnika, a zebrane informacje mogą posłużyć jako wiarygodny dowód w postępowaniu egzekucyjnym. Nasze usługi obejmują:

 • zdobycie podstawowych informacji do procesu windykacji (adresy: zameldowania, zamieszkania, pobytu oraz miejsca pracy dłużnika)
 • poszukiwanie mienia dla postępowań egzekucyjnych i celów windykacyjnych
 • sprawdzanie nieformalnych źródeł dochodu
 • monitorowanie harmonogramu dnia wskazanej osoby
 • ustalenie majątku, którym zarządza lub wykorzystuje dłużnik, oraz majątku ukrytego
 • sprawdzenie czy dłużnik nie wyzbył się majątku, a jeśli tak, to w jaki sposób (skarga pauliańska)

Analiza konkurencji – Detektyw Lublin zbada ją dla Ciebie

Znajomość konkurencji jest bardzo ważnym elementem w działalności gospodarczej. Należy na nią zwrócić uwagę, aby nasze działania biznesowe przynosiły oczekiwane efekty, a firma sytuowała się na wysokim miejscu w branży.

Nasi detektywi ustalą kluczową kadrę konkurencji, źródła nabywanych surowców i produktów, dostarczą informacji o inwestorach oraz ich źródłach finansowania, ustalą stan posiadania linii produkcyjnych, ruchomości i nieruchomości. Przeprowadzą również wizji lokalnej u konkurencji, wykonają niezbędną dokumentację fotograficzną (zarząd, pracownicy, kadra wyższa), ustalą też majątek członków zarządu, akcjonariuszy czy udziałowców.

Zbieranie ogólnych informacji:

Jeśli potrzebujesz szybkich i sprawdzonych informacji na temat konkretnej osoby, chętnie Ci pomożemy. Przeprowadzimy dokładną i rzetelną obserwację, a materiał od nas uzyskany  będziesz mógł wykorzystać jako kluczowy dowód w procesach sądowych czy w życiu prywatnym. Nasz detektyw Lublin szybko i skutecznie ustali najważniejsze informacje dotyczące wskazanych ludzi:

 • adresy zamieszkania, zameldowania
 • miejsca pobytu, miejsca pracy
 • stan rodzinny i cywilny zaginionych osób
 • źródła dochodu, również te nieformalne
 • spadkobierców

Ponadto dostarczymy również informacji dotyczących interesujących Cię nieruchomości.

Co zrobić, aby nasze dziecko było bezpieczne?

Na to pytanie odpowiedzi szuka chyba każdy rodzic. Zastanawiamy się czy naszej latorośli nie dzieje się krzywda, kiedy przebywa poza domem. Czy jest dobrze traktowane przez nauczycieli i rówieśników, co robi po szkole, czy nie wplątało się w złe towarzystwo.  Nie żyj więc w niepewności i strachu o Twoje dziecko, skontaktuj się z nami. Twoje priorytety są naszymi priorytetami – detektyw Lublin jet do Twojej dyspozycji w zakresie:

 • monitorowania w jaki sposób Twoje dziecko spędza wolny czas
 • bezpieczeństwa Twojej pociechy pod opieką niani
 • sprawdzenia w jakim środowisku przebywa dziecko

Sprawy gospodarcze – lojalność w biznesie

Wszyscy wiemy, jak ważną rzeczą jest uczciwość i lojalność w działalności gospodarczej.  Wiadomo, że biznesu nie poprowadzisz sam, musisz mieć zaufanych i lojalnych partnerów, pracowników i kontrahentów. I tu pojawia się pytanie, czy ludzie, którymi jesteś otoczony są wobec Ciebie uczciwi? Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości, nie czekaj, aż nieuczciwi partnerzy zrujnują Twoją firmę. Zleć nam zbadanie ich wiarygodności. Szybko i dyskretnie przeprowadzimy śledztwo i oszczędzimy Ci niepotrzebnych kłopotów.

Prywatny detektyw Lublin sprawdzi dla Ciebie, co robią pracownicy przebywających na zwolnieniu lekarskim, czy podwładni nie prowadzą własnej działalności konkurującej z Twoja firmą. Zbada również kontakty pracowników z konkurencją, które mogłyby działać na Twoją niekorzyść. Dowie się czy osoby na wyższych stanowiskach w Twojej firmie nie wykorzystują swojej pozycji do osiągania własnych korzyści.

Wiarygodność w biznesie – to podstawa!

Zamierzasz podpisać nowy kontrakt, a nic nie wiesz o swoim przyszłym partnerze? Obawiasz się o jego wiarygodność i uczciwość. To już nie problem! Zadzwoń do nas – Detektyw Lublin chętnie Ci pomoże. Nasi detektywi w skuteczny sposób zbadają opinię o twoim nowym kontrahencie,  przeprowadzą wywiad gospodarczy, przeanalizują jego dotychczasową działalność i sprawdzą:

 • rachunki zysków i strat podmiotu, jego sprawozdania finansowe
 • przekształcenia danego podmiotu
 • posiadane prze podmiot znaków towarowych, patentów, własności intelektualnych
 • wiarygodności w stosunkach gospodarczych z innymi kontrahentami
 • powiązania kapitałowe i osobowe, głównie członków zarządu i rady nadzorczej oraz wspólników
 • posiadanie majątku ruchomego i nieruchomego

Bezpieczeństwo firmy kluczową sprawą

Jeśli jesteś osobą, która założyła własną firmę, włożyła w jej rozwój dużo energii, czasu i pieniędzy, na pewno myślisz o jej bezpieczeństwie. Nie ryzykuj, że ktoś podsłucha Twoje rozmowy, włamie się do systemu komputerowego, wykradnie ważne dane i poufne informacje. Nasi informatycy i technicy zabezpiecza Twoja firmę w 100%.

Wykonamy  wizję lokalną wewnątrz firmy (obserwację uczestniczącą), przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa, zabezpieczymy sieć komputerową i wykryjemy każde oprogramowanie szpiegowskie na komputerach i telefonach. Przeprowadzimy również badanie anty podsłuchowe, które ujawni wszystkie nielegalne podsłuchy i kamery.

PRYWATNY DETEKTYW W LUBLINIE:

Detektyw Spy24 Lublin

 • W Lublinie znajdziesz Nas na ulicy | Hutniczej 3 lok. 316 20-218 Lublin
 • adres e-mail: biuro@spy24.pl
 • Prywatny Detektyw Warszawa 24H – 511 141 171

Posiadamy biura detektywistyczne w całym kraju. Świadczymy bogaty zakres usług detektywistycznych. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni detektywi. Zapewniamy Państwu niskie ceny.
Nasi detektywi działają na terenie województwa mazowieckiego w następujących miastach: Siedlce, Radom, Płock, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Płońsk, Mława, Sochaczew, Ciechanów, Legionowo.