BADANIE WYKRYWACZEM KŁAMSTW

Mówi się, że kłamstwo ma krótkie nogi, a z oczu można wyczytać prawdę. Cóż, nie do końca. Nie trzeba być mistrzem pokera, żeby zachować kamienną twarz podczas przeinaczania faktów lub wprost okłamywania – znajomych, nieznajomych, najbliższych czy współpracowników. Potwierdzi to każdy doświadczony detektyw: kłamców można spotkać w każdej grupie społecznej, w każdym miejscu, w każdej sytuacji. Na szczęście nie zawsze wiąże się to z groźnymi konsekwencjami, ale zgodzisz się, że lepiej żyć wśród osób lojalnych, prawdomównych, uczciwych, niezawodnych.
I

01. Badanie wykrywaczem kłamstw

Nasze biuro detektywistyczne wychodzi naprzeciw oczekiwaniom wielu klientów, którzy chcą udowodnić swoją prawdomówność lub sprawdzić ją u innej osoby. Już nie tylko prywatni detektywi, ale również wariograf jest do Twojej dyspozycji.

III

03. Badanie wariografem dla Ciebie

Nie tyle prywatny detektyw, co ekspert w zakresie obsługi wariografu jest potrzebny do przeprowadzania rzetelnego i dokładnego badania. Czujniki urządzenia muszą być założone prawidłowo, w odpowiednich miejscach na ciele. Pytania, również testowe, powinny być zadawane w odpowiedniej kolejności, w sposób niebudzący żadnych wątpliwości.

II

02. Jak działa wariograf?

Wariograf, znany również jako „wykrywacz kłamstw” czy „poligraf”, jest urządzeniem, za pomocą którego bada się czynniki psychofizyczne organizmu podczas odpowiedzi na pytanie. Na podstawie rytmu serca, oddechu czy potliwości można z dużą dozą prawdopodobieństwa stwierdzić, czy badany mówi prawdę, czy jednak kłamie. Wariografy od dawna wykorzystuje się w kryminalistyce, ale są świetnym wsparciem również dla osób, które chcą z różnych względów rozstrzygnąć między sobą prawdziwość (lub nieprawdziwość) konkretnych słów.

IV

04. Jak przebiega badanie wariografem?

Osobie, która poddawana jest badaniu, zakłada się czujniki wariografu na poszczególne miejsca ciała. W wyniku tego otrzymujemy graficzny wykres przebiegu zmian fizjologicznych. Na tej podstawie możemy wyciągnąć wniosek o udziale danej osoby w konkretnym zdarzeniu lub zdobycia innych informacji. Każde badanie ma wcześniej konkretnie ustalone pytania lub testy.

Kto w naszej firmie prowadzi badania? 

Jesteśmy do dyspozycji 24h. 

Nasi eksperci, obsługujący biegle urządzenia analogowe jak i cyfrowe, prezentujący:
Zatrudniamy tylko ekspertów rekomendowanych przez Komitet Naukowy Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych, czyli najwyższej klasy specjalistów, gwarantujących efektywność, całkowitą dyskrecję i wysoką kulturę osobistą. 

Wariograf do Twojej dyspozyzcji

Jesteśmy do dyspozycji 24h. 

Graficzny wykres przebiegu zmian fizjologicznych pozwala odpowiedzieć na najważniejsze pytanie: czy ktoś kłamie, czy mówi prawdę. Nasi detektywi i specjaliści w zakresie obsługi wariografu posiadają doświadczenie, ale również swoistą etyczną predyspozycję do zawodu. Wiemy, co znaczy dyskrecja, i mamy świadomość, jak trudnych spraw może dotyczyć badanie prawdomówności. Gdy w grę wchodzi uratowanie małżeństwa, przyjaźni czy biznesu, nie ma miejsca na brak dokładności pomiaru.

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna współpracuje z ekspertami rekomendowanymi przez Komitet Naukowy Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych, a to oznacza, że masz do czynienia z najlepszymi kadrami. Co ciekawe, badanie wariografem można zlecić nie tylko w związku z kłopotami w życiu osobistym. Coraz częstszą praktyką jest badanie pracowników podejrzewanych o nieuczciwe praktyki. Im szybciej wyeliminujesz z zespołu „sabotażystę”, na przykład działającego z inspiracji konkurencyjnej firmy, tym skuteczniej ograniczysz straty. 

Wariograf do spraw prywatnych

Jesteśmy do dyspozycji 24h. 

W sprawach prywatnych wariograf przydaje się przede wszystkim w patowych sytuacjach, gdy żadna ze stron nie jest skłonna uwierzyć w wersję wydarzeń drugiej osoby. Po co w nieskończoność przerzucać się zapewnieniami bez pokrycia? Lepiej od razu ustalić prawdomówność lub jej brak za pomocą profesjonalnej aparatury.

Wystarczy, że jeszcze dziś skontaktujesz się z nami. Opowiemy, gdzie realizujemy badania, jak należy się do nich przygotować, ile kosztują, z czym są związane.Poznaj także inne usługi detektywistyczne, za sprawą których zwiększy się Twoje poczucie bezpieczeństwa.