Detektyw Katowice

Detektyw Trójmiasto

Detektyw Gdańsk – Zapraszamy do naszego biura detektywistycznego w Gdańsku, pracują w nim prawdziwi profesjonaliści, którzy rozwiązują problemy swoich klientów. Zgłaszają się do nas jednakowo rodzice, którzy troszczą się o bezpieczeństwo swoich dzieci, których przedsiębiorcy trapi czy ich pracownicy są lojalni w wobec ich firmy. Sprawdzimy, czy Twój partner jest Ci wierny! Jeśli zależy Ci na mocnych dowodach i gruntownych materiałach- skorzystaj z oferty biura detektywistycznego w Gdyni (Detektyw Gdańsk). Działamy sprawnie i szybko, w każdą sprawę angażujemy się w 100%.

SPRAWDZANIE WIARYGODNOŚCI PARTNERA

pomożemy w obserwacji lub wynajmiemy nasz sprzęt.

Przeważnie każdy z nas raz w życiu staje na ślubnym kobiercu. Mamy wiele obaw, czy druga połowa, z którą mamy spędzić resztę życia, jest na pewno tą jedyną. A może jesteście w trakcie rozwodu, a druga strona uniemożliwia wam przejście przejście przez cały proces tak, jakbyście tego chcieli? Jeśli macie Państwo chociaż najmniejsze wątpliwości Detektyw Gdańsk złoży na Twoje ręce gruntowne materiały i dowody. Opierają się one na zdjęciach, nagraniach, czy zdarzeniach potwierdzających np. dowody zdrady. Z nami możecie mieć Państwo pewność, że nasze obserwacje prowadzą najlepsi specjaliści, którzy w razie potrzeby służą pomocą również jako świadkowie podczas sprawy sądowej. Podsumowując, nasza oferta obejmuje:

 • gromadzenie materiału dowodowego poprzez wcześniejsze obserwacje
 • wynajem urządzeń do monitorowania ruchu, do rejestracji audio-video, wynajęcie GPS.

POSZUKIWANIA

szybko i sprawnie!

Jeśli chcesz szybko i sprawnie odnaleźć osobę, która przysporzyła Ci problemów, a każda minuta jest dla Ciebie cenna – nie zwlekaj! Skontaktuj się z Detektyw Sopot. Nasi fachowcy działają szybko i obiecujemy, że zrobimy wszystko dla naszego Klienta, aby był w stu procentach zadowolony i uzyskał wszelki możliwe informacje na temat, jaki oczekuje. W Spy24 działamy konkretnie i zdecydowanie, a nasze poszukiwania prowadzimy nie tylko na terenie Polski, ale również Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo firmy

gwarancją sukcesu

Każdy, kto zakładał firmę wie, ile czasu, siły, i pieniędzy trzeba na to poświęcić. Bądź pewny, że to poświęcenie nie pójdzie na marne, i że Twoja firma będzie bezpieczna! Oferujemy naszym Klientom profesjonalne i kompleksowe audyty bezpieczeństwa , które przeprowadzane są przez najlepszych techników i informatyków jakimi dysponujemy. Taki audyt da Ci pewną gwarancję spokoju i sukcesu. Nasz Klient może skorzystać z dogodnych dla siebie opcji, w których zapewnimy:

 • wykrycie oprogramowania szpiegowskiego na telefonach i komputerach
 • badania anty podsłuchowe czy wykrywanie kamer,
 • zabezpieczymy sieć komputerową przed wirusami i atakami hakerów,
 • przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa oraz wizję lokalna wewnątrz firmy, w której nasz klient może brać udział.
Detektyw

Wspieranie procesu windykacji

Jeśli masz problem z niewypłacalnym kontrahentem, manipuluje on majątkiem tak, aby uniemożliwić egzekucję długu, a Ty nie wiesz jak sobie z nim poradzić? Detektyw Gdynia rozwiąże dla Ciebie i ten problem. Nasi specjaliści drobiazgowo i gruntownie sprawdzą nie tylko samego dłużnika, ale także jego majątek. Nasz Klient może mieć pewność, że dowody jakie zdobędziemy dla niego, będą na pewno dowodem niepodważalnym w postępowaniu egzekucyjnym. W tym zakresie nasza oferta skierowana jest na:

 • poszukiwanie mienia dla postępowań egzekucyjnych, które polega na ustaleniu każdego rodzaju majątku tj. ukrytego lub zarządzanego przez dłużnika,
 • odszukamy dla naszego Klienta nieformalnych lub ukrytych źródeł dochodu,
 • przeprowadzimy obserwację rozkładu dnia wskazanej osoby,
 • ustalenie czy dana osoba wyzbyła się majątku i jak to zrobiła (skarga pauliańska),
 • na życzenie Klienta ustalimy podstawowe informacje potrzebne w procesie windykacji – miejsce pracy, adres zamieszkania lub pobytu.

Analiza konkurencji

Nasze usługi detektywistyczne w Pomorskim, to nie tylko pomoc w poszukiwaniach, wspieraniu w procesie windykacji czy pomoc z zabezpieczeniu firmy. Z myślą o naszych klientach biznesowych, dla których informacje o konkurencji są bezcenne, stworzyliśmy dodatkowy zakres usług. Dzięki zdobytym informacjom, nasz Klient może rywalizować o kluczowe miejsca w branży. Aby pomóc naszemu Klientowi, dostarczymy dla niego niezbędnych danych w zakresie analizy konkurencji, która obejmuje:

 • przeprowadzimy wizję lokalną, do której dołączymy fotografie,
 • ustalimy majątki członków zarządu, udziałowców, akcjonariuszy,
 • dostarczymy wszelkie dane o najbliższych inwestorach oraz źródłach finansowania inwestycji,
 • sprawdzimy stan posiadania środków trwałych, ruchomości, linii produkcyjnych, a także ustalimy pochodzenie produktów i surowców.

OGÓLNE USTALENIA

Nasza oferta to również działania skierowane na konkretne osoby. Jeśli potrzebujesz dogłębnych i rzetelnych informacji dotyczących osoby, która Cię interesuje, a z którą masz jakiś problem, skontaktuj się z Detektyw Sopot. Ustalimy dla naszego Klienta adresy zameldowania czy miejsca pracy, sprawdzimy stan cywilny lub rodzinny. Możemy namierzyć nieformalne źródła dochodu, a także sprawdzić historie nieruchomości lub spadkobierców. Prywatny Detektyw Gdynia aktywnie obserwuje konkretne osoby, a przez skrupulatne działania i dowody, nasz Klient posiada niepodważalne argumenty, które może przedstawić podczas procesu sądowego.

Sprawy gospodarcze

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA

Dziecko – najważniejszy skarb jaki posiadamy. Każdy rodzic chce, aby jego pociecha była bezpieczna i to stanowi dla niego priorytet. Wiedza, gdzie jest i z kim jego dziecko, to naturalny odruch każdego rodzica. Jeśli masz wątpliwości, że z Twoim dzieckiem dzieje się coś niedobrego, zgłoś się do Agencji Detektywistycznej z Gdańska. Zrobimy dla Ciebie wszystko, abyś wiedział, czy Twoje dziecko nie obraca się w patologicznym kręgu, gdzie spędza wolny czas, a także czy nie ma powiązań z używkami. Sprawdzimy też jak traktowane jest przez rówieśników, a nawet nauczycieli. W zakres naszych usług wchodzi również:

 • sprawdzenie osób opiekujących się Twoim dzieckiem (niania)
 • monitorowanie kręgu, w jakim funkcjonuje dziecko.

SPRAWY GOSPODARCZE

Dla naszego Klienta oferujemy możliwość sprawdzenia, czy pracownik którego chcemy zatrudnić jest wiarygodny. Jeśli natomiast prowadzisz już firmę, a chcesz się przekonać, czy Twoi etatowi pracownicy są lojalni wobec Ciebie, skontaktuj się z Biurem Detektywistycznym Sopot! Powinieneś mieć pewność, że ludzie, którym powierzyłeś obowiązki lub uprawnienia, to osoby, które będą zajmować się rozwojem firmy, a nie doprowadzą do jej upadku. Niewłaściwe osoby na niewłaściwym miejscu, to problem z komunikacją w firmie, a w dalszym czasie wiązać się to może z nadużyciami lub startami w finansowymi w firmie.

Prywatny Detektyw Sopot sprawdzi dla naszego Klienta i przekaże informacje takie jak:

 • informacje dotyczące pracowników przebywających na zwolnieniu lekarskim,
 • ewentualne kontakty pracownika z konkurencją, i czy te kontakty nie działają na szkodę pracodawcy,
 • własną działalność gospodarczą, którą prowadzi pracownik, czy nie jest konkurencyjna wobec pracodawcy,
 • zweryfikujemy wiarygodność gospodarczą osoby lub podmiotu,
 • sprawdzimy, czy pracownik nie wykorzystuje swojej pozycji i stanowiska do osiągania własnych celów.

Zaufanie to priorytet, ale nigdy nie wiesz z kim masz do czynienia. Jeśli prowadzisz interesy z partnerem, a w grę wchodzą duże pieniądze lub wartościowe kontrakty – upewnij się, czy partner nie wykorzysta lub nie wciągnie Cię w jakiś przekręt. Uniknij problemów finansowych, a co za tym idzie strat i czasami dobrego imienia. Przed podjęciem decyzji w kwestiach ważnych przetargów i zleceń, zawsze weryfikuj ofertę oraz sprawdź działalność kontrahenta. Skorzystaj z pomocy naszego biura!

Detektyw Trójmiasto przeprowadzi konkretny wywiad gospodarczy (środowiskowy), zbada wszystkie opinie, a także przeanalizuje działalność danego podmiotu. Zakres, w jakim wykonujemy naszą prace dotyczy sprawdzenia:

 • sprawozdań finansowych tj. rachunków zysków i strat podmiotów prawnych,
 • wiarygodności w stosunkach gospodarczych,
 • sprawdzimy historię przekształceń danego podmiotu,
 • powiązań osobowo – kapitałowych członków zarządu, wspólników czy członków rady nadzorczej.
 • Sprawdzimy również posiadanie własności intelektualnych, patentów, a także nieruchomości i ruchomości, czy też znaków towarowych.

Ustalenie ojcostwa

Profesjonalne podejście

Nasi detektywi  z Trójmiasta specjalizują się nie tylko w sprawach rozwodowych. Wiemy, że sprawy rodzinne to sfera bardzo intymna i osobista, więc staramy się świadczyć pomoc na jak najwyższym poziomie. Profesjonalnie podchodzimy do tego problemu, dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc detektywa w przeprowadzeniu badań DNA w specjalistycznych laboratoriach

katowice prywatny detektyw

PRYWATNY DETEKTYW W GDAŃSKU:

Prywatny Detektyw GDYNIA

 • adres e-mail: biuro@spy24.pl
 • Prywatny Detektyw Sopot 24H – tel. 504 788 799

Dysponujemy biurami detektywistycznymi w całej Polsce, a także w regionie śląskim w Detektyw TczewDetektyw Słupsk, Detektyw Malbork, Detektyw Chojnice. Świadczymy szeroki zakres usług detektywistycznych dla naszych Klientów. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni i rzetelni detektywi. Nasz Klient może liczyć na niskie ceny.

Dane adresowe

Detektyw Gdynia
504 788 799

Detektyw Spy Warszawa