BIURO DETEKTYWISTYCZNE TRÓJMIASTO | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE TRÓJMIASTO | LICENCJONOWANI DETEKTYWI TRÓJMIASTO

I

01. Biuro Detektywistyczne w Trójmieście

Gdynia, Sopot, Gdańsk to tylko część dużych miast północy, w których prywatni detektywi mają pełne ręce roboty. Zlecenia pojawiają się także w Tczewie, Słupsku, Malborku czy Chojnicach, ponieważ współcześnie nie brakuje zagrożeń ani wątpliwości, które warto rozwiać dla dobra rodziny czy biznesu. Nasze doświadczenie, sprzęt i profesjonalizm sprzyjają rozwiązywaniu wszystkich problemów, do których zawsze podchodzimy w indywidualny, skrupulatny, rzetelny sposób. Wiemy, że bezpieczeństwo jest Twoją podstawową potrzebą. Nie zawiedziemy, więc daj znać, z czym masz kłopoty. Choćby w tym momencie, ponieważ nasza agencja detektywistyczna w Trójmieście działa 24 godziny na dobę.

III

03. Detektyw w świecie biznesu

Nasi detektywi nierzadko koncentrują się na zleceniach stricte biznesowych, które wiążą się z takimi zjawiskami jak nieuczciwa konkurencja, windykacja czy próby wyłudzenia lub korupcji. Weź pod lupę, niczym detektyw, niewypłacalnego konkurenta. Przestał odbierać Twoje telefony? Udaje, że nie ma z czego wypłacić zaległych pieniędzy? W takim razie pora go przycisnąć do muru i przekonać, że postępuje niewłaściwie! W tym celu pomagamy w gromadzeniu materiałów dowodowych, odkrywamy nieformalne źródła dochodów, obserwujemy majątek i zbieramy dane, które są niezbędne do skutecznego postępowania sądowego i komorniczego. Możemy także odbyć rozmowę, która skłoni dłużnika do zwrócenia należności najszybciej, jak to możliwe. Inne sprawy dla przedsiębiorców często dotyczą drobiazgowej analizy konkurencji czy prześwietlania potencjalnych kontrahentów i wspólników. Wywiady gospodarcze są realizowane metodycznie i bardzo dokładnie, dzięki czemu przed podpisaniem umowy czy wykonaniem przelewu zyskujesz pewność, z kim masz tak naprawdę do czynienia.

II

02. Wierność – lepiej mieć jej pewność

Wchodząc w związek małżeński, zawsze sporo obiecujemy sobie po wspólnym życiu. Niestety, statystyki rozwodów wskazują bezlitośnie, że nie każda para jest sobie faktycznie pisana. Częstym problemem wśród małżeństw okazuje się niewierność jednego z partnerów. Łatwiej jest się jej domyślać niż udowodnić. Prywatny detektyw szybko i nie pozostawiając wątpliwości, ustala, jaki jest faktyczny stan wierności małżonka. Zdjęcia, nagrania, dowody zdobyte na podstawie wielogodzinnej obserwacji są niezastąpionym materiałem w trakcie ustalania winy podczas rozwodu. Otrzymujemy także zlecenia z happy endem, w których okazuje się, że partner nie zdradza, a wszelkie obawy były bezpodstawne. Tak czy inaczej pomożemy Ci w delikatny, ostrożny sposób, szanując Twoją wrażliwość i potrzebę zachowania intymności.

IV

04. Sprawy rodzinne i prywatne

Możesz się do nas zgłosić z najbardziej nietypowymi i kłopotliwymi sprawami. Ustalenie ojcostwa, badanie wariografem, a może sprawdzenie, z kim na co dzień zadaje się Twoje dziecko? Podejmujemy się nawet najdelikatniejszych spraw, dbając o ich poufny przebieg i rozwiązanie, które jest dla Ciebie najkorzystniejsze – odsłania prawdę i pozwala działać. Oprócz tego wykrywamy podsłuchy, nadajniki GPS czy kamery, które naruszają Twoją prywatność. Nie dopuść do tego, żeby inne osoby gromadziły informacje na Twój temat w sposób nieuczciwy, nielegalny i nieetyczny. Napisz lub zadzwoń jeszcze dziś!

Poszukiwania nie tylko w Trójmieście

Czasami giną nasi bliscy, czasami znikają osoby, które są nam coś winne i próbują uciec od odpowiedzialności za swoje czyny. Jako profesjonalna agencja detektywistyczna dysponujemy szerokimi możliwościami odnalezienia dowolnego człowieka nie tylko w Gdańsku, Sopocie i Gdyni, ale również na terenie całej Polski, a nawet Unii Europejskiej. Ustal zakres poszukiwań, stan dotychczasowej wiedzy i oczekuj pierwszych efektów śledztwa.