PRYWATNY DETEKTYW KATOWICE | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE KATOWICE | LICENCJONOWANI DETEKTYWI KATOWICE

Jeżeli masz problem z dłużnikami, do gry powinni wejść detektywi. Namierz kontrahentów, ustal ich faktyczny majątek i przekonaj ich do spłaty lub zyskaj jednoznaczne dowody do postępowania sądowego i komorniczego.

I

01. Prywatni detektywi w Katowicach i nie tylko

Nasza profesjonalna agencja detektywistyczna działa na terenie całego kraju, ale posiada także biuro w samych Katowicach. Tutejszy detektyw czeka na Twój telefon 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Mamy doświadczenie w rozwiązywaniu spraw na terenie takich miast jak Bytom, Bielsko-Biała, Gliwice czy Jaworzno. Potrzebujesz wsparcia w prywatnej lub biznesowej sprawie? Musisz odkryć tajemnicę lub ochronić siebie bądź najbliższych przed jakimś zagrożeniem? Pora podjąć odpowiednie działania. Skontaktuj się z nami choćby w tym momencie, żeby uzyskać profesjonalną pomoc.

III

03. Poszukiwania zaginionych i ukrywających się osób

Rokrocznie w niewyjaśnionych okolicznościach znika mnóstwo obywateli naszego kraju. Istnieją organizacje wspierające poszukiwania, można zgłosić zaginięcie na policję – niestety wiele spraw do dziś pozostaje niewyjaśnionych. Nasza agencja detektywistyczna specjalizuje się w poszukiwaniach osób – zarówno Twoich bliskich, jak i tych, którzy przysporzyli Ci problemów i zapadły się pod ziemię. Nie pozwól, żeby ktoś z Twojego otoczenia zniknął jak kamfora, bez słowa wyjaśnień czy dopięcia wspólnych interesów. Nasi detektywi w zależności od skali zlecenia mogą nawet wyjechać do innych państw Unii Europejskiej w celu podjęcia poszukiwań.

II

02. Usługi detektywistyczne dla biznesu

Martwisz się, czy partner biznesowy okaże się lojalny? To jedna z wielu wątpliwości trapiących biznesmenów w Polsce. Masa podejrzanych kontrahentów czy niepewnych klientów, nie wspominając o nielojalnych podwładnych, skutecznie zniechęca do przedsiębiorczości na dużą skalę. Aby ochronić biznes, warto mieć pewność, że nie rozpoczynasz współpracy z kimś niegodnym zaufania. Zanim złożysz podpis pod umową albo staniesz do przetargu, nasze biuro detektywistyczne w Katowicach prześwietla dla Ciebie konkurentów czy dowolną, wskazaną wcześniej osobę. Wywiad gospodarczy i środowiskowy przeprowadzony w dyskretny i szybki sposób to nie jedyne, co możemy zaproponować. Przegląd dokumentów, analiza prawna – usługi detektywistyczne naprawdę nie ograniczają się wyłącznie do śledzenia osób czy ustalania ich pobytu (co, swoją drogą, jest zwykle pierwszym krokiem do ustalenia niezbędnych faktów).

IV

04. Ustalenie ojcostwa, wariograf i wiele innych usług

Czy wiesz, że w ofercie naszego biura znajdują się także badania wariografem czy ustalanie ojcostwa? Jeśli chcesz przekonać się, czy Twoje DNA pokrywa się z kodem genetycznym dziecka albo zamierzasz raz na zawsze rozwiać wątpliwości związane z prawdomównością partnera bądź pracownika, skontaktuj się z naszą firmą detektywistyczną. To nie wszystko – na życzenie pośredniczymi w przekazywaniu zakładników czy podejmujemy się równie nietypowych zleceń. Działamy sprawnie i dyskretnie, dzięki doświadczeniu wyniesionemu ze służb mundurowych. Odkrywamy podsłuchy, oprogramowanie szpiegowskie i inne techniki, które naruszają Twoją prywatność. Po prostu zadzwoń lub napisz wiadomość i daj znać, czego potrzebujesz.

Detektywi i bezpieczeństwo Twojego dziecka

Jako rodzic na pewno chcesz wszystkiego, co najlepsze dla dziecka. Jeśli dorastając, wpada ono w złe towarzystwo, zaczyna zachowywać się w niepokojący sposób i ewidentnie coś przed Tobą ukrywa, są sposoby na odkrycie prawdy, zanim będzie za późno. Relacje z grupą rówieśniczą i nauczycielami, kontakt z używkami, sposoby spędzania wolnego czasu – to wszystko może sprawdzić prywatny detektyw z Katowic.