WYKRYWANIE URZĄDZEŃ SZPIEGUJĄCYCH I NAGRYWAJĄCYCH | SPRAWDZANIE MIESZKAŃ | BIUR | SAMOCHODÓW

Jeśli masz jakiekolwiek podejrzenia, że jest podsłuchiwany lub podglądany skontaktuj się z nami,a przeprowadzimy skuteczne wykrywanie podsłuchów. Przeprowadzimy dokładny audyt pomieszczeń, w których może znajdować się podsłuch lub kamery i je usuniemy. W naszej pracy jesteśmy dyskretni oraz profesjonalni. A wszystko po to abyś mógł poczuć się bezpiecznie.Dzięki nam dowiesz się także jak sprawdzić telefon na podsłuchu  lub usunąć podsłuch telefonu.Podsłuchy w obecnych czasach są instalowane dość często, dlatego warto skorzystać z naszych usług.

I

01. Agencja detektywistyczna – wykrywanie podsłuchów

Jeśli wydaje Ci się, że podsłuchów używa się wyłącznie do zbierania haków na polityków, jesteś w błędzie. W dzisiejszych czasach, kiedy nie tylko prywatny detektyw albo funkcjonariusz tajnych służb, ale praktycznie każdy może kupić przez Internet aparaturę podsłuchową, istnieje znacznie wyższe ryzyko padnięcia ofiarą szantażystów czy prześladowców. Pracownicy nagrywają swoich szefów, szefowie nagrywają pracowników. Były, choć wciąż zazdrosny mąż ma obsesję na punkcie swojej „eks” i zakładaj jej podsłuch. Wreszcie – każdy, kto ma coś wspólnego z interesem publicznym, dużymi transakcjami lub cieszy się względną popularnością, jest potencjalną ofiarą podsłuchujących.

III

03. Większa ochrona z prywatnym detektywem

Podsłuchy analogowe i cyfrowe, radiowe, na podczerwień, uśpione, samochodowe. Ukryte kamery, lokalizatory GPS pod samochodem, oprogramowanie szpiegowskie na smartfonach i komputerach. Zagrożenie czyha na każdym kroku. Nie pozwól, żeby ktoś miał możliwość Cię szantażować. Skontaktuj się z naszą agencją. Pomagamy w ochronie budynków przed posłuchem lub likwidujemy już założoną aparaturę. Interesuje nas wszystko, co związane z bezpieczeństwem i prywatnością. Zadzwoń choćby dziś niezależnie od tego w której części Polski mieszkasz. Nasza agencja pomaga w rozwiązywaniu Twoich kłopotów z podsłuchem, ale nie tylko.

II

02.Usługi detektywistyczne na najwyższym poziomie

Najpierw trzeba znaleźć podsłuch, a potem zastanowić się, kto i w jakim celu go założył. Do tego również przyda się detektyw, który posiada wszystkie możliwe narzędzia do ustalenia przyczyny nagrywania, ale przede wszystkim sprawcy. Niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, Białymstoku, Szczecinie czy Krakowie, na terenie całej Polski jesteśmy w stanie wesprzeć Cię merytoryczną wiedzą oraz technologiami anty-podsłuchowymi. Współcześnie musimy przedefiniować pojęcie prywatności i bezpieczeństwa. Może i nikt nie napadnie nas nigdy na ulicy, może nie padniemy ofiarą rabunku majątkowego, ale czymś niezwykle prostym jest nagranie nas w intymnej sytuacji, przy ubijaniu interesu, w towarzystwie osób, z którymi relacje ukrywamy.

IV

04. Jak mogą pomóc prywatni detektywi 

Przede wszystkim rozwiewając Twoje obawy i podejrzenia, sprawdzając konkretne pomieszczenia i budynki pod kątem podsłuchu. Ta oferta jest konkretna, ponieważ nasze biuro detektywistyczne posiada profesjonalny sprzęt i niezbędne doświadczenie do precyzyjnego zlokalizowania ewentualnej aparatury i skutecznego pozbycia się jej. To samo dotyczy ukrytych kamer i innych technologii zbierania materiałów, które mogą być wykorzystane w niecnym, nielegalnym celu.

Masz problem - Skontaktuj się z Spy24 

Jesteśmy do dyspozycji 24h.