BIURO DETEKTYWISTYCZNE SZCZECIN | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE SZCZECIN | LICENCJONOWANI DETEKTYWI ZE SZCZECINA

I

01.Prywatny detektyw w Szczecinie

Nasze biuro detektywistyczne działa na terenie całej Polski, również w jej północno-zachodniej części – w Szczecinie, Świnoujściu czy Goleniowie. Gwarantujemy wsparcie w trybie 24-godzinnym, jesteśmy zawsze w gotowości do podjęcia się nawet najtrudniejszych zadań. Zlecenia związane z bezpieczeństwem Twojej rodziny czy firmy są dla nas priorytetem. Wiemy, że chcesz chronić swoją prywatność, odkrywać tajemnice czy walczyć o należne pieniądze, dlatego poświęcamy się każdemu zadaniu w 100%, korzystając z bogatego doświadczenia i nowoczesnych narzędzi. Wszyscy prywatni detektywi zrzeszeni w naszej firmie wyróżniają się szczególnym zawodowstwem.

III

03. Detektyw w Szczecinie i Twój biznes pod lupą

Prowadząc interesy, na każdym kroku możesz natknąć się na osoby, które nie kierują się etyką, a jedynie chorobliwą chęcią zysku czy niskimi pobudkami. Wśród konkurencji, pracowników, wspólników albo kontrahentów mogą pojawić się ludzie o nieznanej przeszłości czy dziwnych powiązaniach. Lepiej prześwietlić ich zawczasu, zlecając to zadanie naszej agencji detektywistycznej w Szczecinie. Przeprowadzamy kompletny wywiad środowiskowy, ustalamy majątek wskazanych osób, poszukujemy dłużników i przekonujemy ich do spłaty. Zbieramy dane, które jednoznacznie wskazują, z kim masz do czynienia, robiąc interesy. Nie ryzykuj swojego majątku ani nie narażaj się na interes, z którego potem wychodzą różne kłopoty. Przeciwnie – współpracując z rzetelnymi i dyskretnymi detektywami, zyskujesz pewność, że funkcjonujesz w uczciwym, lojalnym środowisku biznesowym.

II

02.W trosce o Twoją prywatność

Profesjonalna agencja detektywistyczna nie jest od tego, żeby oceniać, krytykować czy upubliczniać informacje. Wręcz przeciwnie – zajmuje się dyskretnymi działaniami nastawionymi na ochronę Twoich interesów, nawet z tej najintymniejszej strefy. Nasze usługi detektywistyczne w Szczecinie to także badania wariografem, ustalanie ojcostwa za pomocą badań DNA czy zbieranie dowodów na niewierność małżonka. Weźmy jako przykład Twoje dziecko. Czy zadaje się z rówieśnikami o podejrzanej reputacji? A może jest do przesady tajemnicze, jeśli chodzi o spędzanie wolnego czasu? Zleć nam dyskretną obserwację i wywiad środowiskowy, a dowiesz się wszystkiego, co niezbędne do ochrony pociechy przed niebezpieczeństwem. Podejrzewasz zdradę męża, żony, partnera? Pora rozwiać wątpliwości. Nasi detektywi są specjalistami w ustalaniu harmonogramu dnia, śledzeniu czy dokumentowaniu potajemnych spotkań. Materiał dowodowy i relacje świadków mogą być niezbędne przy walce o prawa do opieki nad dziećmi czy rozwód z orzeczeniem o winie. Chronimy także Twoją prywatność. Masz uzasadnione obawy lub przynajmniej podejrzenia, że ktoś monitoruje Cię za pomocą ukrytego lokalizatora GPS, nagrywa rozmowy czy rejestruje dane szpiegowskim oprogramowaniem? Najwyższa pora przekonać się, jak jest naprawdę. Wiemy, jak odnaleźć ukryte sprzęty do nagrywania i namierzania. Chronimy sieci komputerowe przed szpiegowskimi aplikacjami i programami. Nasza agencja detektywistyczna działa na miarę XXI wieku.

IV

04. Sprawy biznesowe pod pełną kontrolą

Wynajmij nasze biuro detektywistyczne, żeby uniknąć kłopotów związanych z nieuczciwą konkurencją i pracownikami, którzy wykazują się nielojalnością. Jesteśmy w stanie przeprowadzić kompleksowy audyt bezpieczeństwa w Twojej firmie, wykrywając szpiegowskie oprogramowanie komputerowe czy inne narzędzia do przechwytywania poufnych danych. Co więcej, wiemy, w jaki sposób przeprowadzać szybkie i wiarygodne wywiady gospodarcze. Zdobywamy informacje, które są kluczowe w kontekście podpisywania umów, nawiązywania współpracy czy fuzji firm. Umiemy także precyzyjnie namierzać dłużników, którzy ukrywają swój majątek i próbują uniknąć windykacji.

Prywatny detektyw w Szcześcinie

Dysponujemy biurami detektywistycznymi w całej Polsce, a także w
Świnoujściu
Goleniowie
Świadczymy szeroki zakres usług detektywistycznych dla naszych Klientów. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni i rzetelni detektywi. Nasz Klient może liczyć na niskie ceny.