BIURO DETEKTYWISTYCZNE WARSZAWA | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE WARSZAWA | LICENCJONOWANI DETEKTYWI WARSZAWA

Jeżeli masz problem z dłużnikami, do gry powinni wejść detektywi. Namierz kontrahentów, ustal ich faktyczny majątek i przekonaj ich do spłaty lub zyskaj jednoznaczne dowody do postępowania sądowego i komorniczego.

I

01. Biuro Detektywistyczne Warszawa

Prywatni detektywi mają dużo pracy w każdych czasach. Na świecie wiele się zmienia, ale nadal źródłem niebezpieczeństwa są przede wszystkim: nielojalność, zazdrość, nienawiść, chciwość. Jako profesjonalna agencja detektywistyczna mamy metody na skuteczne wsparcie klientów, zapewniając im ochronę, pewność, a wreszcie: materiały dowodowe w sprawach, które są dla nich najważniejsze. Detektyw Warszawa – działamy na terenie Warszawy i okolic, ale także w innych rejonach kraju, a nawet zagranicą, gdy zachodzi taka potrzeba.

III

03. Bezpieczeństwo podstawą w biznesie

Czy prywatny detektyw pomaga w prowadzeniu biznesu? Zdecydowanie, jeżeli chcesz prześwietlić swoich współpracowników, wspólników, kontrahentów czy inwestorów. Nie od dziś wiadomo, że Warszawa przyciąga przedsiębiorców nie tylko z całego kraju, ale również innych państw. Jeśli masz podejrzenia co do wiarygodności lub lojalności osób, z którymi prowadzisz interesy, lepiej zawczasu, ale dyskretnie zleć śledztwo wykwalifikowanym specjalistom. Nasza agencja detektywistyczna pomaga także w zakresie windykacji. Gdy Twój dłużnik zapada się pod ziemię, nie odpowiada na telefony czy wezwania do zapłaty, najwyższa pora go namierzyć i przekonać do zwrotu pieniędzy lub zdobyć materiał, który przyspieszy decyzję sądu oraz działania komornika.

II

02. Usługi detektywistyczne – sprawy rodzinne

Podejrzewasz małżonka lub partnera o niewierność? Przygotowujesz się do rozwodu, ale do orzeczenia winy drugiej strony potrzebujesz dowodów? A może drugi rodzic Twojego dziecka wyjechał z nim bez Twojej zgody i traktujesz to jak porwanie? Wiemy, że to niezwykle bolesne i stresujące sytuacje, dlatego chcemy zapewnić Ci wsparcie. Detektyw Warszawa – SPY24 może pomóc na wiele sposobów. Od ustalenia harmonogramu dnia i miejsca pobytu, po wykonanie zdjęć czy nagrań. Musisz odsłonić fakty z przeszłości lub na temat aktualnej sytuacji? Wykonamy dla Ciebie obserwację albo prywatne śledztwo, w zupełnej dyskrecji, skutecznie i w trosce o bezpieczeństwo. W skrajnych przypadkach prywatni detektywi mogą pośredniczyć w odbieraniu zakładników czy mediacji pomiędzy skonfliktowanymi stronami.

Licencjonowani detektywi w Warszawie zawsze pomocni 

Możesz skorzystać z naszego wariografu, żeby potwierdzić prawdomówność pracownika czy współmałżonka. Oferujemy także wykrywanie podsłuchów oraz innych urządzeń służących gromadzeniu materiałów na Twój temat, ale bez Twojej wiedzy.
Mamy sposoby na wszystkie Twoje problemy! 


Błyskawicznie i dyskretnie zbieramy materiał, który może potwierdzić Twoje przypuszczenia, odkryć źródło przecieku informacji czy objawy nielojalności.

 

Współpracując z psychologami i prawnikami, wiemy, jakimi radami wesprzeć Cię w Twojej sytuacji.


Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i znamy metody postępowania nawet w bardzo skomplikowanych sprawach.


Działamy nie tylko w Warszawie, ale na terenie całej Polski.


Po zebraniu materiałów i przeprowadzeniu odpowiednich działań przedstawiamy audyt bezpieczeństwa i dołączamy wszystkie przydatne materiały.


Oferujemy między innymi ustalanie miejsca pobytu, wielogodzinną obserwację, sprawdzanie historii majątkowej, wywiad gospodarczy i środowiskowy.


Wykrywamy podsłuchy, ukryte kamery i nadajniki GPS, a także chronimy sieci komputerowe przed szpiegowskim oprogramowaniem.


Zatrudniamy tylko ekspertów rekomendowanych przez Komitet Naukowy Polskiego Towarzystwa Badań Poligraficznych, czyli najwyższej klasy specjalistów, gwarantujących efektywność, całkowitą dyskrecję i wysoką kulturę osobistą.