Warszawa Detektyw

Detektyw WARSZAWA

Biuro detektywistyczne w Warszawie oferuje swoim klientom szeroki zakres usług detektywistycznych. Nasz prywatny detektyw, po zapoznaniu się z problemem klienta, dokładnie analizuje go i przedstawia konkretny plan działania, który pozwoli na jego rozwiązanie. Pracownicy naszego biura podejmują się realizacji zleceń w sprawach rodzinnych, pomagają wykryć podsłuch, przeprowadzają wywiad gospodarczy, zajmują się skuteczną windykacją. Pracujemy na nowoczesnych narzędziach, dzięki temu możemy działać sprawnie i skutecznie. Dostarczymy Ci dowodów, których potrzebujesz! Jeśli, podejrzewasz, że ktoś chce Cię oszukać, sprawdzimy to! Zapraszamy do kontaktu!

Nielojalni wspólnicy, podwójni pracownicy – Detektywi Warszawa rozwiążą problem!

Masz podejrzenia, że Twój partner, z którym współpracujesz, lub Twoja konkurencja działają nieuczciwie, a może podejrzewasz, że masz do czynienia z nielojalnym wspólnikiem lub dwulicowym pracownikiem? Detektywi z Warszawy nie bagatelizują przypuszczeń swoich Klientów! Możesz być pewny, że dostarczą Ci takich dowodów, które pozwolą na dochodzenie swoich praw i roszczeń przed sądem. Prywatny detektyw przeprowadzi profesjonalne i dyskretne śledztwo gospodarcze. W jego wyniku dokonamy konkretnych ustaleń dotyczących przestępstwa i zdecydujesz sam, co zrobisz dalej.. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo w firmie i wyeliminować nieuczciwe osoby, skontaktuj się z detektywami Spy24.

Nasz prywatny Detektyw Radom, dokonując przez określony czas obserwacji, zbiera dowody, które pozwolą na wykrycie, kim jest fałszywy pracownik, bądź na ujawnienie wspólnika okradającego firmę. W sytuacjach wymagających szczególnych środków, nasi detektywi mogą posłużyć się badaniem wariografem. Pozwali on na rozwiązanie wszelkich wątpliwości wobec pracownika. Wprowadzając te elementy przyczynią się Państwo do zwiększenia efektywności i audytu bezpieczeństwa w swojej firmie. Usługi Detektyw Warszawa opierają się nie tylko na wykryciu kim jest nasz pracownik, ale także pomożemy Ci ujawnić do jakich kradzieży nagminnie się on dopuszcza oraz zatrzymać go na gorącym uczynku.

Nasi specjaliści pomogą również w przygotowaniu strategii umożliwiającej przerwanie szkodliwego procederu. Nasi detektywi przeprowadzą audyt bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. To działanie polega na skontrolowaniu kluczowych dla właściwego funkcjonowania firmy obszarów. Każdy audyt bezpieczeństwa dostosujemy indywidualnie dla naszego klienta do specyfiki firmy, jaką prowadzi. Pozwala to na efektywne podniesienie bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie. Wyniki kontroli są przez nas opracowywane w taki sposób, by wyeliminować wszelkie usterki systemu bezpieczeństwa firmy Państwa firmy.

Detektyw Warszawa

Sprawdzanie wiarygodności partnera – detektyw Pruszków zrobi to najlepiej

Nasz Detektyw Warszawa sprawdzi dla Ciebie wiarygodność partnera. Jeśli chcesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości przed dokonaniem najważniej decyzji jaką jest małżeństwo i masz powody, by wątpić w uczciwość partnera – Prywatny Detektyw Warszawa dostarczy Ci rzetelny materiał i twarde dowody. Rozwodzisz się i nie możesz liczyć na porozumienie stron? Pomożemy odnaleźć świadków tak, aby przejść bez większych komplikacji przez sprawę rozwodową.

Obserwacje i monitorowanie osób prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów, a zebrane przez nich materiały (zdjęcia, nagrania wideo, lokalizacja zdarzeń) są najlepszym dowodem procesowym. Nasi detektywi, co może być niezwykle pomocne dla naszego Klienta, niejednokrotnie występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

Co oferujemy?

 • wypożyczenie urządzeń do monitorowania ruchu, GPS
 • obserwację i zbieranie materiału dowodowego,
 • wynajem urządzeń do rejestracji dźwięku i obrazu.

Wiarygodność w biznesie – to podstawa!

Zamierzasz podpisać nowy kontrakt, a nic nie wiesz o swoim przyszłym partnerze? Obawiasz się o jego wiarygodność i uczciwość. To już nie problem! Zadzwoń do nas – Detektyw Płock chętnie Ci pomoże. Nasi detektywi w skuteczny sposób zbadają opinię o twoim nowym kontrahencie,  przeprowadzą wywiad gospodarczy, przeanalizują jego dotychczasową działalność i sprawdzą:

 • rachunki zysków i strat podmiotu, jego sprawozdania finansowe
 • przekształcenia danego podmiotu
 • posiadane prze podmiot znaków towarowych, patentów, własności intelektualnych
 • wiarygodności w stosunkach gospodarczych z innymi kontrahentami
 • powiązania kapitałowe i osobowe, głównie członków zarządu i rady nadzorczej oraz wspólników
 • posiadanie majątku ruchomego i nieruchomego

Bezpieczeństwo firmy kluczową sprawą

Jeśli chcesz, aby dane z Twojej firmy naprawdę w niej zostały, Detektyw Warszawa zrobi wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Posiadając w naszej kadrze wykwalifikowanych techników, oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie sieci komputerowej, czy też wykrycie kamer lub podsłuchów.

Naszym Klientom oferujemy:

 • wykrywanie ukrytych kamer i dyktafonów,
 • wykrywanie podsłuchów radiowych,
 • wykrywanie podsłuchu w samochodzie i lokalizatorów GPS,
 • wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym, a także stacjonarnym.
 • wykrywanie podsłuchów analogowych,
 • wykrywanie podsłuchów cyfrowych i uśpionych,
 • wykrywanie podsłuchów IR,

Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze, a także sprawdzamy anty-podsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń.

Usługi Detektywistyczne Warszawa

Dane adresowe

Biuro Detektywistyczne Warszawa

Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 137
00-710 Warszawa
504747444

Detektywi Warszawa

Tomasz 504747444

 

Detektyw Spy Warszawa

Detektyw Płock, Detektyw Mińsk Mazowiecki, Detektyw Garwolin, Detektyw Radom, Detektyw Wyszków, Detektyw Ciechanów, Detektyw Płońsk