Poznań Detektyw

DETEKTYW Poznań

Skorzystaj z usług naszej agencji detektywistycznej w Poznaniu! Jeśli czujesz, że możemy Ci pomóc rozwiązać Twoje problemy, zadzwoń do nas! Nasi pracownicy mają wieloletnie doświadczenie, dlatego zawsze sprawnie podchodzą do realizacji wyznaczonych zadań. Wiemy jakie czynności należy podejmować, żeby nasi klienci otrzymywali dowody zdrady, czy braku lojalności swoich pracowników! Zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów. Potrzebujesz materiałów dowodowych do sprawy i mieszkasz w Poznaniu? Zgłoś się do nas już dziś!

Wykrywanie podsłuchów Poznań

Szeroki wachlarz usług dla naszych klientów

Wykrywanie podsłuchów

Jeśli chcesz, aby dane z Twojej firmy naprawdę w niej zostały, Detektyw z Poznania zrobi wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Posiadając w naszej kadrze wykwalifikowanych techników, oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie sieci komputerowej, czy też wykrycie kamer lub podsłuchów.

Naszym Klientom oferujemy:

  • wykrywanie ukrytych kamer i dyktafonów,
  • szukanie podsłuchów radiowych,
  • wykrywanie podsłuchu w samochodzie i lokalizatorów GPS,
  • wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym, a także stacjonarnym.
  • wykrywanie podsłuchów analogowych,
  • wykrywanie podsłuchów cyfrowych i uśpionych,
  • wykrywanie podsłuchów IR,

Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze, a także sprawdzamy anty-podsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności pracowników – Detektyw Piła rozwiąże i te dylematy.

             Straty w firmie mogą prowadzić do jej upadłości, a na to żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić. Niestety nigdy nie możemy mieć pewności, że osoby obsadzone na decydujących stanowiskach w firmie są rzetelne. Detektyw Piła prześwietli wiarygodność oraz lojalność pracowników, gwarantując tym samym bezpieczeństwo prowadzenia oraz rozwijania Twojej firmy.

Prywatni detektywi z Poznania sprawdzą:

–  wiarygodność pod względem gospodarczym danej osoby lub podmiotu,

– czy pozycja i możliwości związane ze stanowiskiem pracownika w Twojej firmie nie są wykorzystywane w celu osiągnięcia własnych korzyści,

–  czy pracownik nie działa na szkodę Twojej firmy oraz czy/jakie ma relację z konkurencją w branży,

– czy pracownik nie prowadzi konkurencyjnej wobec Twojej firmy działalności gospodarczej,

– pracownika, który przebywa na zwolnieniu lekarskich

Odkrywając złe intencje nielojalnego partnera biznesowego i reagując w porę możesz uniknąć wielu problemów finansowych! Dlatego zanim podejmiesz kluczowe decyzje np. w sprawie przetargów czy zleceń, sprawdź dokładnie swojego kontrahenta – detektyw Września Ci w tym pomoże!

Co leży w zakresie wywiadu jakie przeprowadza dla Ciebie Detektyw Kalisz?

Są to między innymi czynności mające na celu ustalenie wiarygodności w stosunkach gospodarczych, a także historii przekształceń sprawdzanego podmiotu. Ustalamy również powiązania osobowo-kapitałowe całego zarządu, jak i rady nadzorczej oraz wspólników. Weryfikujemy sprawozdania finansowe,  rachunki zysków i strat, a także stan posiadanych nieruchomości oraz ruchomości podmiotów prawnych. Sprawdzamy również czy i jakie dany podmiot posiada własności intelektualne, patenty, czy znaki towarowe.

Bezpieczeństwo firmy? Tym też się zajmie Detektyw Leszno!

Otwierając i rozwijając swoją działalność, każdy przedsiębiorca lokuje sporo pieniędzy, a także mnóstwo czasu. Aby mieć pewność, że cały wysiłek nie pójdzie na marne skorzystać z naszej usługi jaką jest kompleksowy audyt bezpieczeństwa.

Detektyw Poznań wraz z najlepszymi technikami oraz informatykami zagwarantują bezpieczeństwo Twojej firmie. Ta gwarancja spokoju pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i zdrowie.

Zabezpieczymy sieć komputerowo oraz zagwarantujemy obserwację poprzez przeprowadzenie wizji lokalnej wewnątrz Twojej firmy. Dokonamy szeregu badań, w tym badań  delektujących kamery czy podsłuchy. Sprawdzimy również urządzenia elektroniczne takie jak telefony, tablety, smartfony czy komputery w celu wykrycie ewentualnych oprogramowań szpiegowskich. Jednym słowem zapewnimy bezpieczeństwo Twojej firmie.

Detektyw Poznań

Wspieranie procesu windykacji – zobacz, jak to robi Detektyw Konin.

Nieuczciwy i niewypłacalny kontrahent, to dla wielu firm nie lada problem. Bardzo często bowiem wiedzą oni jak manipulować majątkiem i uniknąć zabezpieczeń, aby uniemożliwić egzekwowanie długu. Niemniej jednak dla doświadczonych detektywów z Konina taki problem, to nie problem. Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu wnikliwie oraz wielotorowo weryfikujemy dłużnika, krok po kroku sprawdzając jego majątek. Zbieramy materiał dowodowy, który następnie przekazujemy klientowi jako dowód w postępowaniu egzekucyjnym.

Między innymi ustalenie czy dłużnik nie ukrywa, wykorzystuje lub zarządza nieruchomością, a także poszukiwanie mienia, które może być przydatne dla postępowań egzekucyjnych. Sprawdzamy również, czy dłużnik nie wyzbył się majątku (skarga pauliańska), a także weryfikujemy nieformalne źródła dochodu. Oferta ta obejmuje oczywiście obserwację dłużnika oraz ustalenie jego harmonogramu dnia, co jest również kluczowe dla ustalenia podstawy windykacji czyli adresu zameldowania bądź zamieszkania/pobytu dłużnika, a także jego miejsca pracy..

Analiza konkurencji – wszystko dla naszego Klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do usług detektywistycznych w Wielkopolsce dołożyliśmy również analizę konkurencji. Informacje na temat konkurencji w każdej branży są bezcenne, a przedsiębiorca bogatszy o taką wiedzę, znacznie łatwiej ma w rywalizacji na rynku.

Co obejmuje nasza usługa?

Sprawdzenie osób zajmujących najważniejsze pozycje w kadrze konkurencji, a także zebranie informacji na temat inwestorów jak i źródeł finansowych dokonywanych inwestycji. Ponadto ustalamy stan środków trwałych danej firmy w tym nieruchomości czy linii produkcyjnych, a także pochodzenie wykorzystywanych surowców oraz produktów. Przeprowadzamy wizję lokalną, wykonujemy fotografię nie tylko kluczowej kadry, ale także pracowników. Co więcej ustalamy również stan majątku wszystkich członków zarządu, a także akcjonariuszy czy udziałowców.

Dane adresowe

Katowicka 79
61-211 Poznań
504 747 444

Detektyw Spy Warszawa