AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W POZNANIU | PRYWATNY DETEKTYW POZNAŃ | WARIOGRAF POZNAŃ

Jeżeli masz problem z dłużnikami, do gry powinni wejść detektywi. Namierz kontrahentów, ustal ich faktyczny majątek i przekonaj ich do spłaty lub zyskaj jednoznaczne dowody do postępowania sądowego i komorniczego.

I

01. Detektyw w Poznaniu

Doświadczeni detektywi skupieni wokół naszej agencji pracują na terenie całej Polski, często podejmując się zleceń również w Wielkopolsce, np. w Poznaniu i okolicach, gdzie krzyżują się drogi biznesu i nauki, a wiele osób szuka idealnego miejsca do życia. Popularność, jaką cieszą się usługi detektywistyczne, obrazuje jednak przykry fakt – nie wszystko w życiu może przebiegać zgodnie z naszymi oczekiwaniami i marzeniami. Na swojej drodze nieustannie trafiamy na zagrożenia i przykrości, które najbardziej bolą, gdy pojawiają się z najmniej spodziewanej strony. Masz podejrzenia co do zdrady partnera? A może widzisz, że w Twojej firmie dzieje się gorzej, ale nie wiadomo, kto jest „sabotażystą”? Dodajmy, że współczesny świat stwarza nieznane wcześniej możliwości inwigilacji cyfrowymi technologiami. Jednym słowem – prywatni detektywi mają pełne ręce roboty, także w takich miastach jak Poznań, Piła, Kalisz, Leszno, Września czy Konin.

III

03. W obronie Twoich interesów

Poznańscy biznesmeni mogą nam powierzyć każde zlecenie związane z prześwietleniem pracowników, kontrahentów czy wspólników. Masz obawy co do wiarygodności finansowej danego podmiotu? A może istnieją rzeczywiste przesłanki świadczące o nielojalności podwładnych? Rozwijaj swój biznes na bazie pewności i zaufania. Detektyw jest w stanie przeprowadzić wywiad środowiskowy, zbadać otoczenie prywatne i biznesowe, skontrolować sytuację na terenie całego kraju. Lepiej zlecić takie zadanie przed podpisaniem wiążącej umowy czy podjęciem innej, równie ważnej decyzji niż później żałować. Nasze biuro detektywistyczne dostarcza Ci wszystkich niezbędnych informacji na temat konkurencji czy dowolnych podmiotów na rynku. Sprawdzamy zyski i straty, analizujemy sprawozdania finansowe i dokumenty, poznajemy szczegóły, które są ważne ze względu na specyfikę branży, w której działasz. Wszystko dla Twojego bezpieczeństwa.

II

02.Wykrywanie podsłuchów

Profesjonalna agencja detektywistyczna gwarantuje najlepsze wsparcie w przypadku podejrzenia, że jesteś na podsłuchu lub ktoś w inny sposób gromadzi informacje i materiały na Twój temat. Oferowana ochrona dotyczy zarówno bezpieczeństwa cyfrowego, jak i wykrywania podsłuchów (telefonicznych, IR, cyfrowych, uśpionych), ukrytych kamer, lokalizatorów GPS. Połączenie wiedzy technicznej i stricte detektywistycznej daje pożądany efekt, czyli kompleksowe podejście do każdego zagrożenia. W dzisiejszych czasach informacje na Twój temat mogą być bowiem gromadzone choćby poprzez zarażenie smartfona lub komputera specjalnym, szpiegowskim oprogramowaniem.

IV

04. Oczyszczenie sytuacji w życiu prywatnym

Nieodłączną częścią pracy detektywa jest kompleksowa pomoc w likwidowaniu problemów osobistych. Jeśli masz podejrzenia, że mąż lub żona Cię zdradza, dla jasności zmierz się z prawdą. Możemy ustalić, co się dzieje w trakcie delegacji, jak rzeczywiście wygląda dzień partnera lub partnerki. Na potrzeby spraw rozwodowych gromadzimy niezbędne materiały dowodowe, jak fotografie czy nagrania z ukrytych spotkań. Szczególnie w przypadku spraw z orzeczeniem o winie warto dysponować niezbitymi dowodami na niewierność męża lub żony. Oczywiście, usługi detektywistyczne mogą również służyć rozwianiu wątpliwości. Zdarza się, że podejrzewane o zdradę osoby okazują się niewinne. Takiego zakończenia sprawy życzymy każdemu.

Wariograf Poznań

Pamiętaj, że nasza firma oferuje również badania wariografem Poznań. Dysponujemy nowoczesnym narzędziem, którego odpowiednia obsługa pozwala na zweryfikowanie prawdomówności danej osoby. Specjalny wywiad przeprowadzony przez naszego eksperta może dać odpowiedź na sporne kwestie pomiędzy Tobą a partnerem czy współpracownikiem. Skontaktuj się z naszym oddziałem w Poznaniu lub w mieście, w którym Ci najwygodniej i dowiedz się więcej na temat usług detektywistycznych związanych zarówno z życiem osobistym, jak i biznesowym.

 

  • Detektyw Poznań
  • Detektyw Piła
  • Detektyw Konin
  • Detektyw Kalisz