USTALANIE MAJĄTKÓW DŁUŻNIKA | ZBIERANIE DOWODÓW DO SĄDU | PRZEKONYWANIE DO DOKONANIA SPŁATY

Jeżeli masz problem z dłużnikami, do gry powinni wejść detektywi. Namierz kontrahentów, ustal ich faktyczny majątek i przekonaj ich do spłaty lub zyskaj jednoznaczne dowody do postępowania sądowego i komorniczego.

I

01. Odzyskaj swoje
pieniądze

Każdemu przedsiębiorcy funkcjonowałoby się znacznie lepiej, gdyby wszyscy klienci i kontrahenci na bieżąco regulowali należności. Niestety, jest inaczej. Najgorzej, gdy dłużnik przestaje odbierać telefony, zapada się pod ziemię i jasno daje do zrozumienia, że nie zamierza zapłacić należnych Ci pieniędzy. Prywatni detektywi okazują się wręcz niezbędni, aby go namierzyć. Nieuczciwy kontrahent nie chce oddać długu? Pora go przekonać do zmiany zdania albo wejść na drogę sądową, posiadając mocne dowody w ręku. Nasza agencja detektywistyczna Spy24 pomaga i w jednym, i drugim przypadku.

III

03. Profesjonale działania w windykacji

Wychodzimy z założenia, że usługi detektywistyczne zawsze muszą być ściśle dopasowane do konkretnej sytuacji. Wyobraź sobie, że masz problem z odzyskaniem pieniędzy. Dłużnik za nic ma Twoje wezwania i próby nawiązania kontaktu. W takim układzie detektywi mogą go namierzyć (w Polsce i zagranicą), rozpoczynając wnikliwą obserwację. Informacje o jego majątku są kluczowe, żeby skutecznie odzyskać pieniądze. Jeżeli chcesz, możemy spróbować przekonać nieuczciwego kontrahenta, żeby dla własnego dobra i uczciwego rozstrzygnięcia sprawy jak najszybciej się rozliczył. Jesteśmy w stanie ustalić, jakimi środkami dysponuje, jakie stosuje metody w celu omijania prawa. Wiele nieuczciwych osób próbuje w rozmaity sposób ukrywać swoje pieniądze, przepisując majątek na bliskich czy transferując go na zagraniczne konta. Jeśli ustalimy, co dzieje się z jego pieniędzmi, łatwiej będzie Ci odzyskać należną kwotę.

II

02. Jak przyspieszyć działanie komornika

Zapytasz – co ma z tym wspólnego agencja detektywistyczna, skoro można się zwrócić do sądu oraz komornika? Jasne, taka jest formalna droga, ale właśnie na niej potrzebne są mocne dowody świadczące przeciwko Twojemu dłużnikowi. Schemat bywa najczęściej identyczny. Najpierw próbujesz się dogadać z klientem lub kontrahentem, powołując się na wcześniejsze ustalenia. Potem zaostrzasz retorykę i wysyłasz wezwanie do zapłaty. Gdy i to nie przynosi pożądanego efektu, wchodzisz na drogę sądową. Postępowanie nakazowe, w którym strony nie muszą brać udziału, może być podstawą do wszczęcia działań komorniczych. Prywatny detektyw w tej sprawie może znacząco przyspieszyć wydanie pozytywnego wyroku i pomóc w namierzeniu oraz windykacji dłużnika. Nasza firma działa dyskretnie, ale skutecznie, zbierając materiał dowodowy, a także doradzając w taki sposób, aby sąd i komornik nie mieli żadnych wątpliwości i szybko pomogli w odzyskaniu należnych środków.

IV

04. Co należy zrobić przed oskarżeniem

Zanim oskarżysz kogoś o celowe oszustwo, musisz zgromadzić dowody. Nasza agencja jest wyspecjalizowana w namierzaniu nieuczciwych kontrahentów i osób, które unikają uregulowania długu. Wbrew pozorom ich zachowania bardzo często są wręcz identyczne. Z doświadczenia wiemy, jak postępować, żeby przyspieszyć uregulowanie należności lub skutecznie doprowadzić do sądowej windykacji. Wywiad gospodarczy, raport z dowodami – w różny sposób dochodzimy do ostatecznego rozstrzygnięcia. Prywatny detektyw, który działa na terenie całej Polski, nie tylko w największych miastach, jest w stanie pomóc Ci odzyskać pieniądze. Nie daj się lekceważyć dłużnikom. Odzyskaj to, co należy do Ciebie, korzystając z pomocy wszechstronnej, doświadczonej, a przede wszystkim skutecznej agencji detektywistycznej.

Masz problem - Skontaktuj się z Spy24 a

Windykacja | koniecznie skontaktuj się z nami – windykatorami Spy24.
Mamy sposoby na wszystkie Twoje problemy! 

Jesteśmy do dyspozycji 24h.