AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W BIAŁYMSTOKU | PRYWATNY DETEKTYW BIAŁYSTOK | USŁUGI DETEKTYWISTYCZNE BIAŁYSTOK

Jeżeli masz problem z dłużnikami, do gry powinni wejść detektywi. Namierz kontrahentów, ustal ich faktyczny majątek i przekonaj ich do spłaty lub zyskaj jednoznaczne dowody do postępowania sądowego i komorniczego.

I

01. Firma detektywistyczna Białystok

Nasze biuro detektywistyczne działa na terenie całej Polski, także w województwie podlaskim. Prywatni detektywi podejmują się wielu wyzwań nie tylko w okolicach Białegostoku czy Łomży, ale również Zambrowa, Bielska Podlaskiego czy Sokółki.
Co sprawia, że ufają nam kolejni klienci? Nie chodzi tylko o korzystne ceny, ale przede wszystkim o szeroki zakres profesjonalnie świadczonych usług. Każdy prywatny detektyw współpracujący z naszą agencją posiada bogate doświadczenie, zdobyte na przykład w ramach pracy dla służb mundurowych.
Obawiasz się o bezpieczeństwo swoje i swoich bliskich? Masz problem z nieuczciwą konkurencją w biznesie? A może przygotowujesz się do sprawy rozwodowej z winy niewiernego współmałżonka? Nasi detektywi znajdują rozwiązania dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb i problemów. Koniec z lękiem i wątpliwościami. Pora na konkretne działania!

III

03. Usługi detektywistyczne dla biznesu

Masz wątpliwości co do intencji wspólnika? A może w gronie pracowników znajduje się niezidentyfikowany do tej pory „kret”? Konkurencja kopie pod Tobą dołki w nieuczciwy sposób, na co brak dowodów? Pora, abyśmy wkroczyli do działania. Przeprowadzimy dla Ciebie wywiad gospodarczy i środowiskowy, zajrzymy do odpowiednich dokumentów, ustalając finanse, skład zarządu czy działania rynkowe innych podmiotów. Namierzymy pracownika, który narusza tajemnice firmy. Zdobędziemy informacje, które są dla Ciebie ważne na etapie przygotowań do przetargu czy podpisania ważnej umowy.

II

02.Prywatni detektywi do Twojej dyspozycji

Przez lata nauczyliśmy się, że każdy klient przychodzi z indywidualnym problemem, dlatego choć pewne sprawy są podobne, zawsze szukamy wyjątkowych, jedynych w swoim rodzaju rozwiązań. Otrzymasz u nas pomoc zarówno jako klient indywidualny, jak i przedsiębiorca. Zawsze gwarantujemy pełną dyskrecję i możliwie szybkie tempo działania. Jesteśmy specjalistami w wykrywaniu podsłuchów, namierzaniu i ustalaniu harmonogramu dnia wskazanych osób, przeprowadzaniu wywiadów środowiskowych i w innych nietypowych czynnościach, z którymi kojarzą się detektywi.
Umiemy działać pod presją czasu i w obliczu zagrożenia. Zachowujemy pełen profesjonalizm, ponieważ wiemy, że z racji kłopotów osobistych lub biznesowych Twoje życie jest pełne stresu, obaw czy wątpliwości. Dlatego im bardziej delikatna sprawa, tym ostrożniej postępujemy. Współpracując z psychologami, prawnikami czy przedstawicielami służb

IV

04.

Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu

W dzisiejszych czasach, nie tylko w Białymstoku, ale i na całym świecie zdobycie o kimś poufnych informacji jest łatwiejsze niż kiedykolwiek. Podsłuchy, programy szpiegowskie w telefonach i komputerach, ukryte kamery, nadajniki GPS – możesz zupełnie nie mieć świadomości, że ktoś zbiera na Ciebie materiały. Profesjonalna agencja detektywistyczna wykryje wszystkie urządzenia, które naruszają Twoją prywatność.

W trosce o dobro osobiste

Przygotowując się do rozwodu, potrzebujesz jedynie adwokata? Niekoniecznie. Detektyw zgromadzi dla Ciebie materiał dowodowy, który jednoznacznie wskaże winę po stronie współmałżonka, dostarczając nagrania i zdjęcia potwierdzające zdradę. Wiemy, że to trudne, intymne chwile, jednak oczekujesz profesjonalnego wsparcia. A my je zapewniamy, ustalając przebieg wydarzeń, gromadząc informacje, przeprowadzając prywatne dochodzenie.
Po prostu daj znać, czego potrzebujesz, żeby odzyskać komfort i poczucie bezpieczeństwa, a pomożemy Ci i rozwiążemy Twoje problemy!

  • Detektyw Hajnówka
  • Detektyw Bielsk Podlaski
  • Detektyw Siemiatycze
  • Detektyw Łomża
  • Detektyw Zambrów