Detektyw Wrocław

Biuro detektywistyczne we Wrocławiu

Nasi prywatni detektywi na terenie Dolnego Śląska pomagają w rozwiązywaniu kłopotów nie tylko we Wrocławiu, ale także w Oleśnicy, Legnicy, Kłodzku, Głogowie, Jeleniej Górze, Karpaczu czy Lubinie. W każdej chwili jesteśmy gotowi przyjąć zlecenie i kompleksowo podejść do sprawy, która wymaga profesjonalnego sprzętu, a przede wszystkim detektywistycznego doświadczenia. Nasi pracownicy wywodzą się ze służb mundurowych, dlatego żadna sytuacja nie stanowi dla nich zaskoczenia. Wspieramy klientów zarówno indywidualnych, jak i biznesmenów. Poznaj nasze najważniejsze usługi.

Usługi detektywistyczne dla biznesu

Prowadzenie przedsiębiorstwa praktycznie zawsze wiąże się z potencjalnym zagrożeniem ze strony niewiarygodnych i nieuczciwych osób, które w różny sposób mogą zaszkodzić Twoim interesom. Nielojalni pracownicy, fałszywi kontrahenci, zwyczajni oszuści – nie pozwól, żeby oni popsuli Ci szyki. Jeżeli przygotowujesz się do jakiejś współpracy, prywatny detektyw we Wrocławiu i innych miastach może sprawdzić opinie na temat konkretnego człowieka, odkryć przed Tobą historię finansową wskazanego podmiotu czy przeprowadzić wywiad gospodarczy. „Przegląd papierów” pod kątem posiadanego majątku i przeszłości pozwala z dużą dozą prawdopodobieństwa oddzielić wiarygodnych i niewiarygodnych kontrahentów, klientów czy pracowników.

Jako agencja detektywistyczna z Wrocławia możemy dokładnie przeanalizować strukturę właścicielską konkurencyjnych firm i przekazać Ci inne ważne informacje na ich temat. Sprawdzić majątek członków zarządu czy akcjonariuszy. Jaki jest majątek ruchomy, czym wyróżniają się linie produkcyjne? Kto jest inwestorem, kto odgrywa kluczową rolę przy realizowanych projektach? Te wszystkie pytania mogą znaleźć potwierdzoną odpowiedź.

sprawy gospodarcze

Detektyw na tropie dłużników

Profesjonalna agencja detektywistyczna we Wrocławiu, współpracująca z partnerami na terenie całego kraju, przeprowadza skuteczną operację związaną z odzyskaniem Twoich pieniędzy. Osoba, która nie odbiera telefonów i nie odpowiada na wezwania do zapłaty może zostać namierzona, prześwietlona i nakłoniona do zwrotu pożyczonych Ci środków. Zbieramy materiały dowodowe, które są nieocenione w trakcie procesu sądowego i egzekucji komorniczej. Ustalenie, czy dłużnik ukrył majątek, ma jakieś dodatkowe aktywa, mieszka pod innym adresem albo posiada nieznane źródła dochodu, to nasza codzienna praca. Te informacje mogą odegrać kluczową rolę w odzyskiwaniu Twoich należności.

Wykrywanie podsłuchów Wrocław

Detektywi nie tylko podsłuchują, ale i… likwidują podsłuchy. Nasza agencja specjalizuje się w wykrywaniu nawet najnowocześniejszych rozwiązań szpiegowskich. Ukryte kamery, dyktafony, lokalizatory GPS, mikrofony, nadajniki – to wszystko zagraża Twojej prywatności. Odezwij się, jeżeli masz obawy, że ktoś zbiera na Ciebie materiały.

Podsłuchy

Sprawy rodzinne

Agencja detektywistyczna we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku jest równie skuteczna w pomocy klientom indywidualnym, dla których problemy nie są związane z pracą, ale ze sferą prywatną. Jeżeli masz obawy co do wierności i lojalności współmałżonka, przygotowujesz się do rozwodu, walczysz o prawo do opieki nad dziećmi – sprawdź, jak możemy pomóc. Identyfikacja adresów i źródeł dochodów, rejestrowanie spotkań, przygotowywanie zdjęć i nagrań audio-wideo czy ustalanie harmonogramu dnia to tylko część zadań, które możemy zrealizować z troską o Twoje dobro. Wiemy, że to wyjątkowo bolesne, nierzadko wstydliwe problemy, dlatego działamy dyskretnie i z pełnym poszanowaniem Twoich interesów.

Dane adresowe

Aleja Kasprowicza 46
51-137 Wrocław

504 747 444

Detektyw Spy Warszawa