Detektyw Wrocław

Detektyw Wrocław

Detektyw Wrocław – W agencji detektywistycznej we Wrocławiu pracują doświadczeni prywatni detektywi, którzy są byłymi pracownikami służb mundurowych. Dzięki temu masz pewność, że zgłoszoną sprawą zajmą się profesjonaliści. Pomagamy dużym i małym przedsiębiorstwom, pomożemy Ci zabezpieczyć Twój majątek oraz przeprowadzimy audyt bezpieczeństwa. Pracujemy na nowoczesnym sprzęcie, dzięki temu działamy sprawnie! Detektyw Wrocław zaprasza.

Jeśli masz problem, nie wiesz jak go rozwiązać – nasze Biuro Detektywistyczne z Wrocławia na pewno Ci w tym pomoże!

Nasza bogata kadra pozwala nam podjąć się realizacji zleceń detektywistycznych nie tylko w sprawach rodzinnych (np. zdrady), ale także pomagamy dużym przedsiębiorstwom w takich sprawach jak: wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, sprawdzenie pracowników lub windykacji. Niestraszna jest nam pomoc w zabezpieczeniu majątku czy przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych detektywów i praktyka z urządzeniami jakimi dysponujemy, pozwala nam wywiązać się z każdego zlecenia z największą dokładnością i dyskrecją dla naszego Klienta. Dostarczamy naszym klientom zarówno dowody zdrady jak i dowody przestępstwa!

Detektywi z Wrocławia zapewnią Państwu najwyższą ofertę usług na najwyższym oczekiwanym poziomie!

sprawy gospodarcze - detektyw

Oto czym zajmie się dla Państwa nasz Detektyw Wrocław:

Sprawy Gospodarcze

Nielojalni wspólnicy, nieuczciwi pracownicy – Detektyw we Wrocławiu rozwiąże problem!

Prowadząc własną firmę na pewno niejednokrotnie zastanawiasz się, czy pracownicy, których zatrudniasz są wobec Ciebie lojalni i uczciwi. Czy nie nadużywają Twojego zaufania, lub nie kontaktują się z konkurencją za Twoimi plecami. Takie działania mogą doprowadzić Twoją firmę do katastrofy, a na pewno chcesz tego uniknąć. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w uczciwość swoich podwładnych, natychmiast skontaktuj się z nami! Pozwól sobie pomóc! Szybko i dyskretnie sprawdzimy Twoich pracowników, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich. Zbadamy, czy nie działają na twoją niekorzyść poprzez kontakty z konkurencją, lub prowadząc własną działalność w tej samej branży. Sprawdzimy również czy nie wykorzystują swej pozycji w Twojej firmie do osiągania własnych korzyści.

Wiarygodność – kluczowy element w biznesie

            Stajesz do przetargu, zamierzasz podpisać nowy kontrakt? I tu z pewnością od razu nasuwa Ci się myśl o wiarygodności Twoich przyszłych partnerów biznesowych. Nie postępuj pochopnie! Sprawdź z kim będziesz współpracować, bo to może zaważyć na dalszym losie Twojej firmy. Skontaktuj się z nami a nasz detektyw Wrocław zbada opinie, sporządzi analizę działalności wyznaczonego podmiotu, jak również  przeprowadzi wywiad gospodarczy (środowiskowy).

Zbada twojego kontrahenta w zakresie historii przekształceń podmiotu, powiązań kapitałowych oraz osobowych członków zarządu, rady nadzorczej, wspólników. Sprawdzi jego sprawozdania finansowe, rachunki zysków i strat, a także wiarygodność w biznesie. Zbada też posiadane przez podmiot własności intelektualne, patenty, znaki towarowe oraz sprawdzi jego majątek, w tym posiadane nieruchomości i ruchomości.

Windykacja należności – dla nas to nie problem

Z problemem niewypłacalnych dłużników spotkał się chyba każdy kto prowadzi własny biznes. Dłużnicy często unikają zapłaty długu, a zwykły przedsiębiorca nie jest w stanie wyegzekwować sam zaległych należności. Dla nas to nie problem! Pozwól sobie pomóc!

Prywatny detektyw Wrocław wnikliwie sprawdzi dłużnika oraz jego majątek, a zebrany materiał będziesz mógł wykorzystać w postępowaniu egzekucyjnym. Naszym klientom oferujemy:

 • ustalenie czy i w jaki sposób dłużnik pozbył się majątku (skarga pauliańska),
 • sprawdzenie wszystkich źródeł dochodu dłużnika, również tych nieformalnych
 • ustalenie czy dłużnik posiada majątek zarządzany, wykorzystywany bądź ukryty
 • ustalenia adresu zameldowania dłużnika, adresu zamieszkania, pobytu oraz jego miejsca pracy
 • poszukiwanie mienia dla postępowań egzekucyjnych
 • obserwacja dłużnika pod kątem ustalenia jego harmonogramu dnia

Analiza konkurencji – Detektyw Wrocław przeprowadzi ją profesjonalnie

Wiedza o poczynaniach konkurencji jest, na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, bardzo cenna. Przyczynia się ona do ugruntowania pozycji firmy na rynku.

Aby zdobyć tę cenną wiedzę, wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie w tym kierunku. Zleć nam analizę konkurencji, która obejmuje:

 • sprawdzenie majątku członków zarządu, akcjonariuszy, udziałowców
 • ustalenie środków trwałych, linii produkcyjnych, majątku ruchomego konkurenta
 • dostarczenie danych o źródłach finansowania inwestycji oraz kluczowych inwestorach
 • ustalenie najważniejszej kadry,
 • sprawdzenie pochodzenia produktów i surowców do produkcji
 • przeprowadzenie wizji lokalnej i sporządzenie dokumentacji fotograficznej
Podsłuchy

Wykrywanie podsłuchów Wrocław

Szeroki wachlarz usług dla naszych klientów

Jeśli chcesz, aby dane z Twojej firmy naprawdę w niej zostały, Detektyw z Wrocławia zrobi wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Posiadając w naszej kadrze wykwalifikowanych techników, oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie sieci komputerowej, czy też wykrycie kamer lub podsłuchów.

Naszym Klientom oferujemy:

 • wykrywanie ukrytych kamer i dyktafonów,
 • wykrywanie podsłuchów radiowych,
 • wykrywanie podsłuchu w samochodzie i lokalizatorów GPS,
 • wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym, a także stacjonarnym.
 • wykrywanie podsłuchów analogowych,
 • wykrywanie podsłuchów cyfrowych i uśpionych,
 • wykrywanie podsłuchów IR,

Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze, a także sprawdzamy anty-podsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń.

Sprawy rodzinne (Zdrada)
dyskretnie i fachowo

Sprawdzanie wiarygodności partnera, dowody zdrady – zobacz jak działa Detektyw w Legnicy

Nasz Detektyw Legnica sprawdzi dla Ciebie wiarygodność partnera. Jeśli chcesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości przed dokonaniem najważniej decyzji jaką jest małżeństwo i masz powody, by wątpić w uczciwość partnera – Prywatny Detektyw Legnica dostarczy Ci rzetelny materiał i twarde dowody. Rozwodzisz się i nie możesz liczyć na porozumienie stron? Pomożemy odnaleźć świadków tak, aby przejść bez większych komplikacji przez sprawę rozwodową.

Obserwacje i monitorowanie osób prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów, a zebrane przez nich materiały (zdjęcia, nagrania wideo, lokalizacja zdarzeń) są najlepszym dowodem procesowym. Nasi detektywi, co może być niezwykle pomocne dla naszego Klienta, niejednokrotnie występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

Ogólne ustalenia

Informacje o konkretnej osobie

Jeśli potrzebujesz precyzyjnych informacji dotyczących konkretnej osoby – Biuro Detektywistyczne Wałbrzych wykona również i taką usługę! Działania operacyjne oparte o aktywną obserwację, często stają się kluczowym dowodem w procesach sądowych. Nasi detektywi szybko i skutecznie ustalą kluczowe informacje dotyczące wskazanych przez naszego Klienta osób.

Bezpieczeństwo Twojego Dziecka dla nas sprawa priorytetowa.

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo jego dziecka jest najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań aby dzięki naszym usługom Klient nabrał pewności, że w życiu jego dziecka nie dzieje się nic niepokojącego. Ustalimy z kim się spotyka, co robi w wolnym czasie, a także podczas wagarów. Jeśli macie państwo obawy, że wasze dziecko jest źle traktowane przez rówieśników oraz nauczycieli – Agencja Detektywistyczna z Lubina  sprawdzi i tę sytuację.

Ustalenie ojcostwa Wrocław

profesjonalne podejście

Nasi detektywi w Bolesławcu specjalizują się nie tylko w sprawach rozwodowych. Wiemy, że sprawy rodzinne to sfera bardzo intymna i osobista, więc staramy się świadczyć pomoc na jak najwyższym poziomie. Profesjonalnie podchodzimy do tego problemu, dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc w przeprowadzeniu badań DNA w specjalistycznych laboratoriach.

Posiadamy biura detektywistyczne w całym kraju. Świadczymy bogaty zakres usług detektywistycznych. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni detektywi. Zapewniamy Państwu niskie ceny.
Nasi detektywi działają na terenie województwa Dolnośląskiego w następujących miastach: Detektyw Lubin, Detetyw Legnica, Detektyw Kłodzko, Detektyw Głogów, Detektyw Jelenia Góra, prywatny Detektyw w Oleśnicy czy też Detektyw z Karpacza jest do Państwa dyspozycji 24h.

Dane adresowe

Aleja Kasprowicza 46
51-137 Wrocław

504 747 444

Detektyw Spy Warszawa