MONTAŻ KAMER SZPIEGOWSKICH | INSTALACJA UKRYTYCH KAMER

Podejrzewasz swojego partnera o romans? Nie jesteś pewien czy Twoim pracownicy w należyty sposób wykonują swoje obowiązki? A może martwią Cię inne sprawy? Przestań się zadręczać – skontaktuj się z naszą firmą i zleć montaż ukrytego monitoringu.

I

01. Dlaczego warto zamontować kamery?

Ukryte lub szpiegowskie kamery mogą stać się istotną częścią systemu bezpieczeństwa w domu lub biurze. Kamery te mogą być najlepszym sposobem na nagranie spotkania, transakcji biznesowej lub uważne obserwowanie swojej niani lub dzieci podczas Twojej nieobecności. Ukryta kamera jest zwykle zaprojektowana tak, aby wtapiała się w otoczenie, aby zachować jak największą dyskrecję.

III

03. Jak przebiega nasza praca?

Do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny. Po pierwszym kontakcie ustalamy plan działania oraz wybieramy kamery, które najlepiej odpowiadają wymaganiom osoby zlecającej montaż sprzętu. Czas montażu sprzętu jest ustalany z Klientem w taki sposób, aby osoby niepożądane nie dowiedziały się o instalacji kamer. Montaż kamer wykonywany jest przez pracowników którzy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz ukończyli niezbędne szkolenia.

II

02. W jakiej sytuacji założyć monitoring?

Dzięki instalacji niewidocznych kamer możemy zobaczyć jak niania opiekuje się dzieckiem lub osoba starszą podczas naszej nieobecności. Co dziej się w naszej firmie kiedy pracownicy pozostają sami w biurze. ukryty monitoring jest również instalowany w celu sprawdzenie czy partner pozostaje nam wierny.

Masz problem - Skontaktuj się z Spy24 

Jesteśmy do dyspozycji 24h.