Pomoc detektywa

Rozwód jest przykrym doświadczeniem, jednak nie warto poddawać się emocjom. To czas, kiedy wszystkie wysiłki trzeba skupić na toczącej się w sądzie sprawie rozwodowej. Odpowiednie udokumentowanie zdrady małżonka i jego szkodliwego wpływu na dziecko może pomóc z uzyskaniu korzystnego wyroku.

Tylko jak zebrać „mocne” dowody, kiedy mąż lub żona nie rozstaje się z telefonem / komputerem? Co zrobić, gdy już wyprowadził/a się z domu Jak sprawdzić, gdzie bywa i z kim się spotyka?

Zbieranie dowodów zdrady wymaga czasu, cierpliwości i wiedzy. Sąd nie wyda wyroku na podstawie jednego zdjęcia, smsa lub zeznania świadka. Będzie chciał się oprzeć na konkretnych, pewnych dowodach. Muszą one jasno pokazywać co się wydarzyło i czy zdrada jest jednorazowym „skokiem w bok”, czy trwałym związkiem.

Dowody przedstawione przez pokrzywdzonego współmałżonka mogą jednak zostać zakwestionowane przez sędziego i wyłączone z dokumentacji procesowej. Najczęściej dzieje się tak gdy zostały one zebrane z naruszeniem prawa lub gdy są niejednoznaczne. Nie warto więc ryzykować i marnować czasu – lepiej od razu zlecić zadanie specjalistom. Materiału dowodowego do spraw rozwodowych może dostarczyć prywatny detektyw.

Agencje detektywistyczne specjalizują się w zbieraniu dowodów zdrady, które można później przedstawić przed sądem. Dzięki znacznie większym uprawnieniom i znajomości technik śledczych potrafią już w kilka dni przygotować odpowiednią dokumentację. Warto jednak uzbroić się w cierpliwość i poczekać nieco dłużej. Dla sądu dowody zdrady są „mocniejsze”, gdy zostanie ona potwierdzona w dłuższych okresach czasu, np. na przestrzeni kilku tygodni.

Bardzo często detektywi doradzają również swoim klientom na co zwrócić uwagę w zachowaniach małżonka. Nierzadko korzystają też z ich pomocy (szczególnie tam, gdzie prawo nie pozwala agencji detektywistycznej na określone działania, a nie reguluje ich w odniesieniu do osób prywatnych).

Co ważne, dobry detektyw działa w granicach prawa, gwarantując że zebrane materiały będzie można przedstawić przed sądem. Ich jakość nie może budzić zastrzeżeń, a treść musi być jednoznaczna. Dzięki pracy agencji detektywistycznej łatwiej udokumentować zdradę współmałżonka i uzyskać korzystny wyrok. Dzięki nam dowiesz się jak np. jak znaleźć gps w samochodzie lub go zainstalować.

ul. Św. Mikołaja 1/27 | Białystok

Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie największych miast w Polsce, jak Warszawa, Łódź, Poznań, Wrocław, Katowice, Kraków, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Białystok, Lublin, Toruń, Zielona Góra, Gorzów Wielkopolski, Opole, Rzeszów.

Comments are disabled.