Wykrywanie podsłuchów – zleć to specjalistom

W dzisiejszych czasach świat ciągle zalewany jest nowinkami technologicznymi i urządzeniami elektronicznymi, które w zdecydowany sposób ułatwiają nam życie. Dostęp do nich jest łatwy i nieograniczony. Jednak niektóre urządzenia bardziej mogą nam zaszkodzić niż pomóc. Mowa tu o ogólnie dostępnym sprzęcie szpiegowskim, który każdy może nabyć i wykorzystać do różnych, niekoniecznie legalnych działań. W związku z tym niejeden z nas może paść ofiarą nielegalnego podsłuchu, ukrytej kamery, czy utracić ważne informacje zapisane na nośnikach cyfrowych, nie będąc zupełnie tego świadomym.

Samodzielne wykrywanie podsłuchów jest możliwe, ale nie daje gwarancji sukcesu. Dlatego wyszukiwaniem urządzeń szpiegujących powinni zająć się specjaliści, którzy posiadają wiedzę i odpowiedni sprzęt.

Jeśli więc znalazłeś się w sytuacji, gdzie podejrzewasz, że mogłeś paść ofiarą podsłuchu, koniecznie skontaktuj się z nami. Dzięki nowoczesnym i zaawansowanym urządzeniom do przeprowadzenia badań anty podsłuchowych, możemy wykryć każde urządzenie szpiegowskie w każdym miejscu.

Naszym klientom oferujemy:

– wykrywanie podsłuchów analogowych

– wykrywanie podsłuchów cyfrowych

– wykrywanie podsłuchów radiowych

– wykrywanie podsłuchów uśpionych

– wykrywanie podsłuchów IR

– wykrywanie podsłuchów w samochodzie

– wykrywanie podsłuchów w telefonie komórkowym i stacjonarnym

– wykrywanie lokalizatorów GPS w samochodzie

– wykrywanie oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze

– wykrywanie ukrytych kamer

– wykrywanie zakamuflowanych dyktafonów

– zabezpieczenia anty podsłuchowe pomieszczeń i spotkań.