side-area-logo

Detektyw Warszawa

Detektyw Warszawa – tel. 504 788 799 24h

Biuro i Agencja Detektywistyczna SPY24

Detektyw Warszawa Spy24 to zespół najlepszych, sprawdzonych, prywatnych detektywów nie tylko w Warszawie, ale w całej Polsce! Mocną część naszego zespołu stanowią byli funkcjonariusze służb mundurowych.

Jeśli masz problem, nie wiesz jak go rozwiązać – nasz Detektyw Warszawa na pewno Ci w tym pomoże!

Nasza bogata kadra pozwala nam podjąć się realizacji zleceń detektywistycznych nie tylko w sprawach rodzinnych (np. zdrady), ale także pomagamy dużym przedsiębiorstwom w takich sprawach jak: wykrywanie podsłuchów, wywiad gospodarczy, sprawdzenie pracowników lub windykacji. Niestraszna jest nam pomoc w zabezpieczeniu majątku czy przeprowadzeniu audytu bezpieczeństwa.

Kilkunastoletnie doświadczenie naszych detektywów i praktyka z urządzeniami jakimi dysponujemy, pozwala nam wywiązać się z każdego zlecenia z największą dokładnością i dyskrecją dla naszego Klienta. Dostarczamy naszym klientom zarówno dowody zdrady jak i dowody przestępstwa!

Detektyw Warszawa zapewni Państwu najwyższą ofertę usług na najwyższym oczekiwanym poziomie!

Oto czym zajmie się dla Państwa nasz Detektyw Warszawa:

Sprawy Gospodarcze

Nielojalni wspólnicy, podwójni pracownicy – Detektyw Warszawa rozwiąże problem!

Masz podejrzenia, że Twój partner, z którym współpracujesz, lub Twoja konkurencja działają nieuczciwie, a może podejrzewasz, że masz do czynienia z nielojalnym wspólnikiem lub dwulicowym pracownikiem? Detektywi z Warszawy nie bagatelizują przypuszczeń swoich Klientów! Możesz być pewny, że dostarczą Ci takich dowodów, które pozwolą na dochodzenie swoich praw i roszczeń przed sądem. Prywatny detektyw przeprowadzi profesjonalne i dyskretne śledztwo gospodarcze. W jego wyniku dokonamy konkretnych ustaleń dotyczących przestępstwa i zdecydujesz sam, co zrobisz dalej.. Jeśli chcesz zadbać o bezpieczeństwo w firmie i wyeliminować nieuczciwe osoby, skontaktuj się z detektywami Spy24.

Nasz prywatny Detektyw Warszawa, dokonując przez określony czas obserwacji, zbiera dowody, które pozwolą na wykrycie, kim jest fałszywy pracownik, bądź na ujawnienie wspólnika okradającego firmę. W sytuacjach wymagających szczególnych środków, nasi detektywi mogą posłużyć się badaniem wariografem. Pozwali on na rozwiązanie wszelkich wątpliwości wobec pracownika. Wprowadzając te elementy przyczynią się Państwo do zwiększenia efektywności i audytu bezpieczeństwa w swojej firmie. Usługi Detektyw Warszawa opierają się nie tylko na wykryciu kim jest nasz pracownik, ale także pomożemy Ci ujawnić do jakich kradzieży nagminnie się on dopuszcza oraz zatrzymać go na gorącym uczynku.

Nasi specjaliści pomogą również w przygotowaniu strategii umożliwiającej przerwanie szkodliwego procederu. Nasi detektywi przeprowadzą audyt bezpieczeństwa w Twoim przedsiębiorstwie. To działanie polega na skontrolowaniu kluczowych dla właściwego funkcjonowania firmy obszarów. Każdy audyt bezpieczeństwa dostosujemy indywidualnie dla naszego klienta do specyfiki firmy, jaką prowadzi. Pozwala to na efektywne podniesienie bezpieczeństwa w każdym przedsiębiorstwie. Wyniki kontroli są przez nas opracowywane w taki sposób, by wyeliminować wszelkie usterki systemu bezpieczeństwa firmy Państwa firmy.

Wykrywanie podsłuchów

Szeroki wachlarz usług dla naszych klientów

Jeśli chcesz, aby dane z Twojej firmy naprawdę w niej zostały, Detektyw Warszawa zrobi wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Posiadając w naszej kadrze wykwalifikowanych techników, oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie sieci komputerowej, czy też wykrycie kamer lub podsłuchów.

Naszym Klientom oferujemy:

  • wykrywanie ukrytych kamer i dyktafonów,
  • wykrywanie podsłuchów radiowych,
  • wykrywanie podsłuchu w samochodzie i lokalizatorów GPS,
  • wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym, a także stacjonarnym.
  • wykrywanie podsłuchów analogowych,
  • wykrywanie podsłuchów cyfrowych i uśpionych,
  • wykrywanie podsłuchów IR,

Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze, a także sprawdzamy anty-podsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń.

Sprawy rodzinne (Zdrada)
dyskretnie i fachowo

Sprawdzanie wiarygodności partnera, dowody zdrady – zobacz jak działa Detektyw Warszawa

Nasz Detektyw Warszawa sprawdzi dla Ciebie wiarygodność partnera. Jeśli chcesz rozwiać wszystkie swoje wątpliwości przed dokonaniem najważniej decyzji jaką jest małżeństwo i masz powody, by wątpić w uczciwość partnera – Detektyw Warszawa dostarczy Ci rzetelny materiał i twarde dowody. Rozwodzisz się i nie możesz liczyć na porozumienie stron? Pomożemy odnaleźć świadków tak, aby przejść bez większych komplikacji przez sprawę rozwodową.

Obserwacje i monitorowanie osób prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów, a zebrane przez nich materiały (zdjęcia, nagrania wideo, lokalizacja zdarzeń) są najlepszym dowodem procesowym. Nasi detektywi, co może być niezwykle pomocne dla naszego Klienta, niejednokrotnie występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

spy24 detektyw

Ogólne ustalenia

Informacje o konkretnej osobie

Jeśli potrzebujesz precyzyjnych informacji dotyczących konkretnej osoby – Detektyw Warszawa wykona również i taką usługę! Działania operacyjne oparte o aktywną obserwację, często stają się kluczowym dowodem w procesach sądowych. Nasi detektywi szybko i skutecznie ustalą kluczowe informacje dotyczące wskazanych przez naszego Klienta osób.

Bezpieczeństwo Twojego Dziecka

dla nas sprawa priorytetowa.

Dla każdego rodzica bezpieczeństwo jego dziecka jest najważniejsze. Dołożymy wszelkich starań aby dzięki naszym usługom Klient nabrał pewności, że w życiu jego dziecka nie dzieje się nic niepokojącego. Ustalimy z kim się spotyka, co robi w wolnym czasie, a także podczas wagarów. Jeśli macie państwo obawy, że wasze dziecko jest źle traktowane przez rówieśników oraz nauczycieli – Detektyw Warszawa sprawdzi i tę sytuację.

Ustalenie ojcostwa

Profesjonalne podejście

Nasi detektywi  z Warszawy specjalizują się nie tylko w sprawach rozwodowych. Wiemy, że sprawy rodzinne to sfera bardzo intymna i osobista, więc staramy się świadczyć pomoc na jak najwyższym poziomie. Profesjonalnie podchodzimy do tego problemu, dlatego naszym Klientom oferujemy pomoc detektywa w przeprowadzeniu badań DNA w specjalistycznych laboratoriach.

PRYWATNY DETEKTYW W WARSZAWIE:

Detektyw Spy24 Warszawa

  • W Warszawie znajdziesz Nas na Aleja Wincentego Witosa 31  Lok. 140  piętro I (C.H. Panorama)
  • adres e-mail: biuro@spy24.pl
  • Prywatny Detektyw Warszawa 24H – 511 141 171

Posiadamy biura detektywistyczne w całym kraju. Świadczymy bogaty zakres usług detektywistycznych. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni detektywi. Zapewniamy Państwu niskie ceny.
Nasi detektywi działają na terenie województwa mazowieckiego w następujących miastach: Siedlce, Radom, Płock, Mińsk Mazowiecki, Wyszków, Płońsk, Mława, Sochaczew, Ciechanów, Legionowo.