side-area-logo

Sklep Detektyw

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą Sklepu Detektywa. Nasz sklep działa na rynku od kilkunastu lat, a my robimy wszystko, aby nasi Klienci byli zadowoleni i mieli poczucie, że nabywają towar najwyższej jakości.

W Naszym Sklepie Detektywistycznym znajdziecie Państwo szeroki wybór sprzętu szpiegowskiego, którym dysponujemy również podczas naszych prac. W naszej ofercie do wyboru posiadamy najnowocześniejsze urządzenia, zaczynając od kamer, lokalizatorów GPS, przez urządzenia nasłuchowe, dyktafony, aż po możliwość skorzystania ze specjalnego zaawansowanego systemu UFED, który odczyta skasowane wiadomości sms-owe.

Posiadamy w sprzedaży wiele modeli kamer do zabudwy z modułami WIFI, kamer zakamuflowanych w różnych przedmiotach codziennego użytku. Na zamówienie montujemy mini kamery w przedmiotach dostarczanych przez klienta.

Jeżeli szukają Państwo oprogramowania do monitorowania dzieci ( nagrywanie rozmów, nagrywanie otoczenia, odczyt sms, przeglądanie historii www, pozycje gps, podgląd zrobionych zdjęć, lista kontaktów, dziennik rozmów, podgląd kamery) to zapraszamy na stronę mspy.pl

Nasi Specjaliści pomogą wybrać odpowiednie urządzenia bądź oprogramowanie, doradzą i pokażą jak zainstalować w telefonie lub komputerze.

Wiele urzadzeń w Naszej ofercie jest robionych na specjalne zamówienie i odpowiednio dobranych do zaistniałych potrzeb klienta, niektóre z produktów dostępnych w naszej ofercie można wypożyczyć po wpłaceniu kaucji. Nasz sklep detektywistyczny jest dla Państwa dostępny całą dobę, Nasi fachowcy po wcześniejszym umówieniu się przyjadą i zademonstrują sprzęt detektywistyczny z naszej oferty. Na miejscu możemy też sprawdzić Państwa telefon pod wzgędem zainstalowania oprogramowania szpiegującego lub sprawdzić samochód szukając zamontowanych urządzeń GPS.

Oprócz głównej siedziby sklepu w Warszawie, zapraszamy również do sklepów stacjonarnych w innym miastach, a także sklepu Internetowego http://sklep.spy24.pl/

Zapraszamy serdecznie.

Nasze Sklepy Stacjonarne

00-896 Warszawa
Chłodna 35/37 paw. 5
tel 504 747 444

20-218 Lublin
Hutnicza 3 lok. 316
tel 532 513 200

15-419 Białystok
Św. Mikołaja 1 lok. 27
tel 511 133 211