Podejrzewasz, że jest w związku ktoś trzeci?

Detektyw SPY

Dowody Zdrady

Już od jakiegoś czasu, zaobserwowałaś dziwne zachowanie u swojego partnera? Mąż stał się opryskliwy i nieufny gdy pytasz po raz kolejny gdzie wychodzi tak późno? Ukrywa się w domu, pisząc SMSy na telefonie komórkowym, i przesiaduje godzinami w toalecie, nie wiadomo z jakich przyczyn? Nie zrozumiałe jest jego późne wracanie z pracy, bądź nagłe jego bardzo wczesne wychodzenie do niej? A może sama odkryłaś dowody ‘zbrodni’, że w stosunku do was jest nie fair?, czujesz się zdradzona, a mąż unika kontaktu i zachowuje się dziwnie, tajemniczo?

Koniecznie zapytaj o radę, zgłoś się bądź zadzwoń po porady do agencji detektywistycznej! Prywatni detektywi pokażą ci jak znaleźć dowody, że mąż gra na dwa fronty, że jest nieuczciwy i ukrywa swoje drugie dno postępowania.

Czy na pewno potrzebny detektyw? Dowody Zdrady

Wiele kobiet, bardzo długo czeka na ten krok, aby zasięgnąć porady u detektywa. Często okres trwania w takiej próżni jest na tyle długi, że zniszczenia, które zostały dokonane między dwojgiem niegdyś ufających sobie ludzi są na tyle ogromne, że ciężko jest przywrócić parę do normalnego funkcjonowania. Dlatego ważne jest, aby nie zwlekać z podjęciem decyzji w związku z poradami detektywistycznymi.

Jak dużo osób korzysta z porad agencji detektywistycznej?

Niestety zdrada, jest najbardziej znanym występkiem, dotyczącym powodów, z jakich pary dokonują wyboru, aby się rozwieść. Według badań, przeprowadzonych w 2004 roku, niestety większą część bo aż 33 % przypisuje się mężczyznom, którzy częściej zdradzają. Kobiety to zaledwie 16%. Dobrze jest aby, starać się nie dopuścić do takich zachowań i dbać o związek. Aż 4,2% osób podejrzewa, że pomiędzy wspólne relacje z partnerem wkrada się ktoś trzeci. Pamiętajmy, że kobieca intuicja rzadko zawodzi więc nie warto czekać na przysłowiowe ‘bum’. Niestety, gdy już dochodzi do pojawienia się między dwojgiem ludzi, osoby trzeciej, do akcji może wkroczyć detektyw wykazując się swoim doświadczeniem, przedstawiając niezbite dowody na to, że źle się dzieje.

Co w przypadku, braku dowodów? Dowody Zdrady

Może nie zbyt często ale, jednak zdarza się, że dowodów na zdradę po prostu brak. W takich wypadkach mamy do czynienia, z chwilą kryzysu w związku. Gdzie jedno ‘ucieka’ od drugiego przeżywając w ten sposób wewnętrzne rozterki i problemy, które mogą dotyczyć partnera ale nie koniecznie. Jeśli wg ciebie zniknięcie partnera ma miejsce od jakiegoś czasu , przebywa on poza domem częściej niż zwykle, bądź upija się w domu jak nigdy dotąd, zaczynamy podejrzewać istnienie romansu. Potem okazuje się, że wychodzenie z domu, było spożytkowane joggingiem, bądź siłownią, siedzeniem w kawiarni i czytaniem książek bądź spacerem w samotności. A zwiększona ilość alkoholu było wynikiem, problemów w pracy, bądź innego bliżej nieokreślonego stresu. Często kobiety, mają też gotową teorię, próbując udowodnić, że na pewno jest tak a nie inaczej. W takich wypadkach radą również służy detektyw, który może wyprowadzić nas z błędu.

Wskazówki, gdy źle się dzieje.

Podejrzewasz, że jest w związku ktoś trzeci ? Zgłoś się do detektywa !

Jeśli podejrzewasz, że w małżeństwie czy zwykłym nieformalnym związku, pojawiła się osoba trzecia, za radą detektywa należałoby zastanowić się czy nie jesteś przypadkiem zazdrosna, dociekliwa, zaborcza itd. Jeżeli zadając sobie na spokojnie te pytania, uzyskasz szczerą odpowiedź NIE, zaufaj swojej intuicji i zbadaj sprawę na tyle ile możesz.

Czy zdrada musi skończyć się rozwodem?

Rozwód to o wiele większe ryzyko niż mogłoby się wydawać. Rzecz w tym, by nie ignorować sygnałów, które pojawiają się na horyzoncie. Wiele par wybacza sobie wzajemnie nieprzemyślane podboje innych serc, walcząc o swój związek. Nie jest powiedziane, że detektyw przedstawiając nam dowody i haki na męża będą skutkowały złożeniem papierów rozwodowych w sądzie. Każda sprawa ma innych charakter i wydźwięk. Dobrze jest rozważyć wszystkie za i przeciw na spokojnie, bez emocji. Jest to trudne do osiągnięcia dlatego nie zaleca się już w pierwszych dniach (kiedy ma miejsce) odkrycie zdrady męża, aby udać się do sądu i zakładać sprawę. Taka sytuacja zazwyczaj kosztuje kobietę dużo więcej niż wybaczenie i naprawa związku.

Gdzie szukać najlepszego detektywa?

W dobie dzisiejszej elektroniki, wystarczy wystukać w wyszukiwarce internetowej słowo klucz aby, wyskoczyły nam pozycje, które już po chwili nas zadowolą. Warto jednak prześledzić kilka czynników, które potwierdzą, że skuteczność akurat tej agencji czy tego detektywa jest rzetelna.
1. Po pierwsze, koniecznym jest aby, sprawdzić czy detektyw posiada licencję wykonywanego zawodu oraz czy posiada wpis do Krajowego Rejestru Sądownictwa.
2. Pamiętajmy o tym, aby podpisać umowę na dane zlecenie, w której będą zawarte informację nt. finansów jakim określa się pracę detektywa oraz jakie materiały dowodowe otrzymamy po zrealizowaniu zlecenia.
3. Dobrym sposobem jest sprawdzenie opinii jaka występują pod daną agencją czy prywatnym detektywem.
4. Należy zwrócić uwagę co do ceny podanych usług. Jeśli są one znacznie zaniżone i znacznie mijają się z tymi, które są na ogólnym rynku świadczyć to może o niekoniecznie dobrze zorganizowanej strukturze. Wyższe ceny często wynikają z dobrego sprzętu jakim posługuje się detektyw jak i również z kwalifikacjami, które są wysokie i cieszą się nieposzlakowaną opinią. Pamiętajmy, że dobry detektyw to nie tylko ten, który chodzi i szuka dowodów. To również psycholog, ekonomista jak i prawnik a, więc posiada wiedzę nie tylko z zakresu swojego zawodu ale, również z innych dziedzin.

Podejrzewasz, że jest w związku ktoś trzeci ? Zgłoś się do detektywa !