Montaż podsłuchów

Podsłuchy

Montaż Podsłuchów i Urządzeń Szpiegowskich

Szanowni Państwo,
Nasze usługi techniczne kierujemy do bardzo szerokiego grona osób.
Chcielibyśmy wyjść na przeciw wszystkim Waszym oczekiwaniom, abyście Państwo byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

Montaż Ukrytych Kamer

Nasza oferta obejmuje montaż mini kamer wi-fi. Mini kamery można zamontować w wielu przedmiotach które znajdują się w Państwa posiadaniu np. mini wieże, tunery telewizji, głośniki, odbiorniki telewizyjne, drukarki, radia, montujemy kamery w samochodach osobowych i ciężarowych. Po zamontowaniu routera w samochodzie mamy dostęp online do obrazu z kamery ukrytej w samochodzie. Kamery są w pełni zarządzane przez internet, istnieje możliwość pobierania nagranych plików z karty pamięci bezprzewodowo.

Wycenę usługi i możliwości techniczne robimy na podswtawie materiałów (foto) dostarczonych przez klienta

Montaż Podsłuchów i Dyktafonów

Podsłuchy i dyktafony można ukryć w wielu miejscach biura lub mieszkania. Zamontowanie tych urządzeń w większość przedmiotów codziennego użytku jest też możliwe. Przyślij do Naszego technika zdjęcie lub opisz przedmiot – sprawdzimy możliwości techniczne wykonania usługi. Oferujemy urządzenie podsłuchowe z możliwością nagrywania głosu i przesyłania nagrań na serwer lub adres email.

Montaż Lokalizatorów GPS

Lokalizatory GPS można zamontować na dwa sposoby:

  1. Montaż Lokalizatora GPS na stałe – urządzenie podłączone do zasilania auta
  2. Montaż Lokalizatora GPS na zewnątrz za pomocą magnes

„Pluskwy”

Podsłuch, czyli popularne pluskwy są niewielkich rozmiarów i można je zamontować właściwie wszędzie. Coraz częściej są wykorzystywane do zbierania informacji lub dowodów (np. w sprawach rozwodowych), a także w biznesie do zapoznania się z działaniami i planami konkurencji. Podsłuchiwanie bez zgody sądu jest nielegalne, ale to nie odstrasza osób chcących zdobyć informacje. Dlatego też tak istotne staje się zabezpieczenie firmowych spotkań, telefonów i pomieszczeń przed wyciekiem danych. Nasze biuro detektywistyczne na Państwa życzenie sprawdzi pomieszczenia biurowe lub mieszkalne, przeszukamy samochód w poszukiwaniu zamontowanego podsłuchu lub urządzenia GPS, możemy też sprawdzić Twój telefon pod względem zainstalowanych aplikacji szpiegowskich. Wykonujemy audyt sieci komputerowej i alarmowej, wskazujemy prawdopodobne źródła przecieku informacji.

Montaż Podsłuchów Warszawa

Montaż Podsłuchu Lublin