side-area-logo

Detektyw Wrocław

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W WOJEWÓDZTWIE DOLNOŚLĄSKIM – DETEKTYW WROCŁAW

Sprawy gospodarcze, sprawy rodzinne –  Detektyw Wrocław zbada to dla Ciebie

            Profesjonalny i kompetentny zespół detektywów z Wrocławia pomoże Ci rozwiązać każdy problemy w dziedzinie spraw gospodarczych a także rodzinnych. Obszarem działania Agencji Detektywistycznej z Wrocławia „Detektyw Spy24” jest nie tylko teren Polski, ale również kraje Unii Europejskiej.

Dobry pracownik to pracownik wiarygodny i lojalny

Prowadząc własną firmę na pewno niejednokrotnie zastanawiasz się, czy pracownicy, których zatrudniasz są wobec Ciebie lojalni i uczciwi. Czy nie nadużywają Twojego zaufania, lub nie kontaktują się z konkurencją za Twoimi plecami. Takie działania mogą doprowadzić Twoją firmę do katastrofy, a na pewno chcesz tego uniknąć. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości w uczciwość swoich podwładnych, natychmiast skontaktuj się z nami! Pozwól sobie pomóc! Szybko i dyskretnie sprawdzimy Twoich pracowników, którzy przebywają na zwolnieniach lekarskich. Zbadamy, czy nie działają na twoją niekorzyść poprzez kontakty z konkurencją, lub prowadząc własną działalność w tej samej branży. Sprawdzimy również czy nie wykorzystują swej pozycji w Twojej firmie do osiągania własnych korzyści.

Wiarygodność – kluczowy element w biznesie

            Stajesz do przetargu, zamierzasz podpisać nowy kontrakt? I tu z pewnością od razu nasuwa Ci się myśl o wiarygodności Twoich przyszłych partnerów biznesowych. Nie postępuj pochopnie! Sprawdź z kim będziesz współpracować, bo to może zaważyć na dalszym losie Twojej firmy. Skontaktuj się z nami a nasz detektyw Wrocław zbada opinie, sporządzi analizę działalności wyznaczonego podmiotu, jak również  przeprowadzi wywiad gospodarczy (środowiskowy).

Zbada twojego kontrahenta w zakresie historii przekształceń podmiotu, powiązań kapitałowych oraz osobowych członków zarządu, rady nadzorczej, wspólników. Sprawdzi jego sprawozdania finansowe, rachunki zysków i strat, a także wiarygodność w biznesie. Zbada też posiadane przez podmiot własności intelektualne, patenty, znaki towarowe oraz sprawdzi jego majątek, w tym posiadane nieruchomości i ruchomości.

Postaw na bezpieczeństwo firmy

            Dobrze wiemy, że poczucie bezpieczeństwa jest dla każdego z nas bardzo ważną sprawą. Chcemy czuć się bezpieczni w życiu prywatnym, ale również zawodowym. Naszym klientom biznesowym, którym sprawy bezpieczeństwa firmy nie są obojętne, polecamy usługi zabezpieczenia firmy i jej urządzeń przed ingerencja osób trzecich. Nasi technicy i informatycy przeprowadzą kompleksowy audyt bezpieczeństwa w zakresie:

 • zabezpieczenie sieci komputerowej i informatycznej
 • przeprowadzenia wizji lokalnej wewnątrz firmy
 • wykrywania nielegalnego oprogramowania szpiegowskiego na komputerach i telefonach
 • wykrywanie kamer i podsłuchów

Windykacja należności – dla nas to nie problem

Z problemem niewypłacalnych dłużników spotkał się chyba każdy kto prowadzi własny biznes. Dłużnicy często unikają zapłaty długu, a zwykły przedsiębiorca nie jest w stanie wyegzekwować sam zaległych należności. Dla nas to nie problem! Pozwól sobie pomóc!

Prywatny detektyw Wrocław wnikliwie sprawdzi dłużnika oraz jego majątek, a zebrany materiał będziesz mógł wykorzystać w postępowaniu egzekucyjnym. Naszym klientom oferujemy:

 • ustalenie czy i w jaki sposób dłużnik pozbył się majątku (skarga pauliańska),
 • sprawdzenie wszystkich źródeł dochodu dłużnika, również tych nieformalnych
 • ustalenie czy dłużnik posiada majątek zarządzany, wykorzystywany bądź ukryty
 • ustalenia adresu zameldowania dłużnika, adresu zamieszkania, pobytu oraz jego miejsca pracy
 • poszukiwanie mienia dla postępowań egzekucyjnych
 • obserwacja dłużnika pod kątem ustalenia jego harmonogramu dnia

Analiza konkurencji – Detektyw Wrocław przeprowadzi ją profesjonalnie

Wiedza o poczynaniach konkurencji jest, na każdym etapie prowadzenia działalności gospodarczej, bardzo cenna. Przyczynia się ona do ugruntowania pozycji firmy na rynku.

Aby zdobyć tę cenną wiedzę, wykorzystaj naszą wiedzę i doświadczenie w tym kierunku. Zleć nam analizę konkurencji, która obejmuje:

 • sprawdzenie majątku członków zarządu, akcjonariuszy, udziałowców
 • ustalenie środków trwałych, linii produkcyjnych, majątku ruchomego konkurenta
 • dostarczenie danych o źródłach finansowania inwestycji oraz kluczowych inwestorach
 • ustalenie najważniejszej kadry,
 • sprawdzenie pochodzenia produktów i surowców do produkcji
 • przeprowadzenie wizji lokalnej i sporządzenie dokumentacji fotograficznej

Zanim powiesz „TAK” – sprawdzanie wiarygodności partnera

Zbliża się najważniejszy dzień w Twoim życiu – Wasz ślub, a Ty masz wątpliwości co do wierności partnera?  A może już jesteś wiele lat po ślubie i nadszedł czas rozstania, a Ty chcesz udowodnić nieuczciwość partnera? Dla naszych klientów przeprowadzimy obserwację i zgromadzimy materiał dowodowy w postaci zdjęć, nagrań wideo i wielu innych, wynajmiemy urządzenia do monitorowania ruchu, oraz do rejestracji obrazu i dźwięku. Materiał ten może być wykorzystany podczas procesów. Nasi detektywi często występują w roli świadków podczas postępowania sądowego.

Ogólne ustalenia – co chcesz wiedzieć

Potrzebujesz szybkich i sprawdzonych informacji na temat konkretnej osoby, które będą mogły być wykorzystane podczas procesu sądowego?  Nasz detektyw Wrocław sprawnie i dyskretnie zgromadzi dla Ciebie potrzebny materiał: adres zameldowania, zamieszkania, lub pobytu, miejsce pracy, stan cywilny, sytuację  rodzinną, źródła dochodu wskazanej osoby w tym te nieformalne. Zbada również historię nieruchomości czy ustali spadkobierców.

Poszukiwania osób

Zaginął członek Twojej rodziny? A może wspólnik lub dłużnik zniknął bez śladu? Nie zastanawiaj się tylko działaj! Każda minuta jest cenna! Zadzwoń do nas, a my natychmiast rozpoczniemy działania. Poszukiwania prowadzimy na terenie Polski oraz w krajach Unii Europejskiej.

Bezpieczeństwo dziecka najważniejsze – detektyw Wrocław w akcji

Cóż, jeśli nie bezpieczeństwo naszych pociech, jest dla nas najważniejsze? Wszystkim zaniepokojonym rodzicom polecamy nasze usługi. Sprawdzimy z kim spotyka się Twoje dziecko, czy nie doznaje krzywdy ze strony innych osób, czy nie jest szykanowane, zastraszane, szantażowane. Dzięki naszym działaniom nabierzesz pewności, że w  jego życiu nie dzieje się nic niepokojącego. Detektyw Wrocław oferuje:

 • kontrolę środowiska dziecka
 • sprawdzanie kompetencji niani
 • sprawdzanie sposobów spędzania wolnego czasu

Prywatny Detektyw Wrocław

tel. 511 141 171 Stanisław Bocheński

Nasi Detektywi działaja na terenia całego województwa Dolnośląskiego :

Detektyw Legnica

Prywatny Detektyw Wałbrzych

Agencja Detektywistyczna Kłodzko

Biuro Detektywistyczne Jelenia Góra