Szanowni Państwo.

Nasze usługi detektywistyczne kierujemy do bardzo szerokiego grona osób. Chcielibyśmy wyjść na przeciw wszystkim Waszym oczekiwaniom, abyście Państwo byli maksymalnie zadowoleni z naszych usług.

Nasza oferta obejmuje wiele spraw rodzinnych, do których zaliczamy pomoc w przeprowadzeniu badań na ojcostwo, przeprowadzamy badania wariografem, zajmiemy się sprawdzeniem niani, która opiekuje się Waszym dzieckiem. Z dużą delikatnością ustalimy, czy Wasz partner dopuszcza się zdrady i dostarczymy konkretnych dowodów.

Zajmujemy się również poszukiwaniem osób zarówno tych, które zaginęły z niewyjaśnionych przyczyn, jak i tych, które ukrywają się celowo, aby uchylić się od odpowiedzialności. Nasi detektywi odszukają również dla Państwa skradzione lub zagubione mienie.

Jeśli chcecie Państwo ustalić miejsce zamieszkania, pobytu, czy pracy konkretnej osoby, prosimy koniecznie skontaktować się z jedną z naszych jednostek. Dokonamy ustaleń majątkowych, a także dochodowych dla naszego Klienta.

Prowadzimy również sprawy kryminale. Wykrycie sprawców kradzieży, porwań, czy morderców dzięki naszej specjalistycznej i profesjonalnej kadrze byłych funkcjonariuszy powoduje, że nasze usługi detektywistyczne wykonujemy na najwyższym poziomie.