side-area-logo

O Nas

DETEKTYW SPY24

Profesjonalizm i skuteczność to MY!

Jesteśmy zespołem prywatnych detektywów. Naszym celem jest pomoc osobom prywatnym, instytucjom i wszystkim tym, którzy potrzebują szybkiej i profesjonalnej pomocy detektywistycznej.

W działaniu

Zbieramy materiały dowodowe do spraw rodzinnych, kryminalnych, gospodarczych. Prowadzimy poszukiwania zaginionych osób, ustalamy miejsca pobytów, zajmujemy się również wykrywaniem podsłuchów oraz szeregiem innych spraw zleconych przez naszych klientów.

Działamy na terenie całej Polski i Europy. Detektyw Kraków czy Detektyw Łódź? Bez względu na lokalizację zjawiamy się tam, gdzie zajdzie potrzeba. Współpracujemy również z detektywami z niemal całego Świata.

Naszym atutem jest profesjonalna kadra oraz doświadczenie nabyte podczas wieloletniej praktyki w prowadzeniu najtrudniejszych spraw. Gwarancją skuteczności naszych działań jest upór i determinacja w działaniu.

W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości nowoczesny sprzęt, który pozwala na skuteczną realizację najtrudniejszych nawet zadań.

Szybkość i rzetelność

Dla nas najważniejszy jest klient i jego potrzeby. Po otrzymaniu zlecenia, natychmiast przystępujemy do akcji! Nasz czas reakcji nie przekracza 3 godzin od przyjęcia zlecenia!

Materiały z naszych działań przekazujemy naszym zleceniodawcom w postaci pełnego sprawozdania, dokumentacji fotograficznej i nagrań audiowizualnych, co może zostać wykorzystany jako dowód w procesie karnym oraz cywilnym.

Działalność detektywistyczną prowadzimy na podstawie wpisu do rejestru działalności regulowanej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych pod numerem RD-147/2014. Posiadamy również obowiązkowe ubezpieczenie OC.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

Nie czekaj aż sprawy wymkną Ci się spod kontroli – skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do współpracy

SPY24 – Zespół prywatnych detektywów