Detektyw Poznań

DETEKTYW POZNAŃ  – AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W WIELKOPOLSCE.

 Kontakt 24h 504-788-799

Detektyw Spy24

to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która wiąże ze sobą zespół prywatnych detektywów działających na terenie zarazem Poznania, jak i całego kraju. Nasz zespół Detektyw Poznań tworzą byli funkcjonariusze służb mundurowych z bogatym doświadczeniem detektywistycznym na wielu płaszczyznach, jak sprawy cywilne, wywiad gospodarczy, zdrady, przestępstwa gospodarcze.

Wieloletnia służba przyczyniła się do zgłębienia tajników obserwacji, śledzenia, zbierania dowodów, co przekłada się na dostarczanie naszym klientom niepodważalnych materiałów procesowych. Dokładamy wszelkich starań aby uzyskany przez nas materiał dowodowy był materiałem wyraźnym i jednoznacznym. Starania te potwierdzają setki spraw sądowych wygranych przez naszych klientów.

Detektyw Poznań

odznacza się ogromnym profesjonalizmem i dokładnością. Nasi detektywi z  Poznania działają z ogromnym zaangażowaniem.

Nasze działania są bardzo obszerne. Zdrady, ustalenie miejsca zamieszkania, badanie ojcostwa (badanie DNA) czy ustalenie harmonogramu dnia – to żaden problem dla kadry Detektyw Poznań.

Oto jak wygląda i co może zaoferować Państwu najlepszy w okolicy Detektyw Poznań.

Detektyw Spy24 zajmuje się zadaniami ukierunkowanymi nie tylko na pracę  z osobami prywatnymi, ale także pracę z firmami. Sprawdzimy pracowników, zajmiemy się sprawdzeniem kontrahentów czy ustaleniem kadry kluczowej. Z największą dokładnością przeanalizujemy udziały w przetargach, inwestorów czy kluczową kadrę.

Detektyw Spy24 to nie tylko szukanie dowodów, ale również działania zachowawcze. Dlatego też oferujemy również usługi zabezpieczeń sieci komputerowych oraz przeprowadzamy audyty bezpieczeństwa.

Zapewniamy szeroką ofertę badań od DNA np. na potwierdzenie/wykluczenie ojcostwa, poprzez badania odcisków palców (badanie daktyloskopijne), traseologiczne czy badania na wariografie.

Detektyw Poznań dostarczy dowody zdrady!

Wykrywamy Kamery i Podsłuchy najlepszym sprzętem dostępnym na rynku!

Detektyw Poznań oferuje Państwu szeroką gamę wykrywania podsłuchów i kamer. Wykrywamy między innymi lokalizatory GPS w samochodach, podsłuchy radiowe, cyfrowe, analogowe, w telefonach stacjonarnych, jak i komórkowych oraz w samochodach. Ponadto weryfikujemy urządzenia mobilne (telefony, tablety) oraz komputery w celu wykrycia oprogramowań szpiegowskich. W razie potrzeby gwarantujemy anty podsłuchowe zabezpieczenia spotkań czy pomieszczeń. To co dla wielu może być problemem – czyli np. wykrycie uśpionych podsłuchów, zakamuflowanych dyktafonów, podsłuchów IR czy ukrytych kamer, dla nas jest chlebem powszednim.

SPRAWY RODZINNE – sprawy najwyższej rangi.

 Wiemy, że sprawy rodzinne to bardzo ważna i osobista sfera dla każdego człowieka. Detektyw Poznań to zespół, który zrobi wszystko, aby nasz klient czuł się jak najbardziej intymnie i komfortowo przy rozwiązywaniu tego typu spraw.

SPRAWDZANIE WIARYGODNOŚCI PARTNERA

 Jeśli powątpiewasz w uczciwość swojego partnera lub chcesz upewnić się, że osoba z którą planujesz związać się na całe życie nie ma nic „za uszami”, skontaktuj się z naszym zespołem. A może chcesz znaleźć niepodważalne dowody dla sprawy rozwodowej? Detektyw Poznań dostarczy Ci rzetelny materiał i twarde dowody.

Gwarantujemy dyskretną obserwację. Monitorowania i zbierania materiałów w postaci zdjęć, nagrań wideo oraz raportu z lokalizacji zdarzeń dokonuje grupa doświadczonych specjalistów. Dzięki temu zebrane dowody są legalne i kluczowe dla postępowań sądowych, a detektywi bardzo często występuję również w roli świadków.

Podczas weryfikacji wiarygodności obserwujemy i gromadzimy materiał dowodowy niezbędny w późniejszej sprawie sądowej.  Do tego celu oferujemy dzierżawę urządzeń niezbędnych do monitorowania ruchu (GPS) oraz rejestracji audio i wideo.

OGÓLNE USTALENIA

Podczas poszukiwań informacji na temat jakiejś konkretnej osoby, niezwykle istotne są działania operacyjne wykonywane w oparciu o aktywną obserwację. Detektyw Poznań szybko i co najważniejsze skutecznie ustali kluczowe informacje dotyczące wskazanych osób. Dowody te bardzo często są niezwykle ważne, a niekiedy decydujące w procesach sądowych.

Co ustalamy?

Są to między innymi informacje na temat stanu cywilnego oraz rodzinnego danej osoby, jej adresu zamieszkania, zameldowania czy miejsca pracy. Ponadto możemy ustalić również nieformalne źródła dochodu, spadkobierców czy nawet historię nieruchomości. Detektyw Poznań zdobędzie wszystkie, ważne dla Państwa informacje i to w możliwie jak najkrótszym czasie.

POSZUKIWANIA

 Podczas poszukiwań osób zaginionych najważniejszy jest czas. Tutaj każda minuta jest na wagę złota. Podobnie jest zresztą w przypadku poszukiwań osób nie tylko zaginionych, ale i ukrywających się. W naszej agencji detektywistycznej stawiamy na szybkie i zdecydowane operacje mające na celu odnalezienie poszukiwanej osoby. Poszukiwania w Spy24 prowadzimy na terenie całej Polski oraz UE.

BEZPIECZEŃSTWO DZIECKA

Bezpieczeństwo dziecka dla każdego z rodziców jest niezwykle ważne. Jeśli masz podejrzenia, że w jego życiu dzieje się coś niepojącego, skontaktuj się z nami. Sprawdzimy co robi w wolnym czasie, z kim się spotyka oraz czy nie wagaruje w szkole. Przeprowadzimy szereg operacji mających na celu ustalenie w jaki sposób Twoje dziecko jest traktowane przez nauczycieli oraz rówieśników w szkole, a także ustalimy czy nie zażywa narkotyków. Wszystko to w oparciu o dyskretne i profesjonalne techniki detektywistyczne.

W zakres usług Detektyw Poznań wchodzi również:

  • sprawdzenie niani,
  • monitorowanie środowiska, w jakim funkcjonuje dziecko,
  • kontrola sposobów spędzania wolnego czasu.

SPRAWY GOSPODARCZE

Sprawdzanie wiarygodności i lojalności pracowników – Detektyw Poznań rozwiąże i te dylematy.

             Straty w firmie mogą prowadzić do jej upadłości, a na to żaden przedsiębiorca nie może sobie pozwolić. Niestety nigdy nie możemy mieć pewności, że osoby obsadzone na decydujących stanowiskach w firmie są rzetelne. Detektyw Poznań prześwietli wiarygodność oraz lojalność pracowników, gwarantując tym samym bezpieczeństwo prowadzenia oraz rozwijania Twojej firmy.

Prywatni detektywi z Poznania sprawdzą:

–  wiarygodność pod względem gospodarczym danej osoby lub podmiotu,

– czy pozycja i możliwości związane ze stanowiskiem pracownika w Twojej firmie nie są wykorzystywane w celu osiągnięcia własnych korzyści,

–  czy pracownik nie działa na szkodę Twojej firmy oraz czy/jakie ma relację z konkurencją w branży,

– czy pracownik nie prowadzi konkurencyjnej wobec Twojej firmy działalności gospodarczej,

– pracownika, który przebywa na zwolnieniu lekarskich

Odkrywając złe intencje nielojalnego partnera biznesowego i reagując w porę możesz uniknąć wielu problemów finansowych! Dlatego zanim podejmiesz kluczowe decyzje np. w sprawie przetargów czy zleceń, sprawdź dokładnie swojego kontrahenta – detektyw Poznań Ci w tym pomoże!

Co leży w zakresie wywiadu jakie przeprowadza dla Ciebie Detektyw Poznań?

Są to między innymi czynności mające na celu ustalenie wiarygodności w stosunkach gospodarczych, a także historii przekształceń sprawdzanego podmiotu. Ustalamy również powiązania osobowo-kapitałowe całego zarządu, jak i rady nadzorczej oraz wspólników. Weryfikujemy sprawozdania finansowe,  rachunki zysków i strat, a także stan posiadanych nieruchomości oraz ruchomości podmiotów prawnych. Sprawdzamy również czy i jakie dany podmiot posiada własności intelektualne, patenty, czy znaki towarowe.

Bezpieczeństwo firmy? Tym też się zajmie Detektyw Poznań!

Otwierając i rozwijając swoją działalność, każdy przedsiębiorca lokuje sporo pieniędzy, a także mnóstwo czasu. Aby mieć pewność, że cały wysiłek nie pójdzie na marne skorzystać z naszej usługi jaką jest kompleksowy audyt bezpieczeństwa.

Detektyw Poznań wraz z najlepszymi technikami oraz informatykami zagwarantują bezpieczeństwo Twojej firmie. Ta gwarancja spokoju pozwoli zaoszczędzić nie tylko czas, ale i zdrowie.

Co oferujemy?

Zabezpieczymy sieć komputerowo oraz zagwarantujemy obserwację poprzez przeprowadzenie wizji lokalnej wewnątrz Twojej firmy. Dokonamy szeregu badań, w tym badań  delektujących kamery czy podsłuchy. Sprawdzimy również urządzenia elektroniczne takie jak telefony, tablety, smartfony czy komputery w celu wykrycie ewentualnych oprogramowań szpiegowskich. Jednym słowem zapewnimy bezpieczeństwo Twojej firmie.

Wspieranie procesu windykacji – zobacz, jak to robi Detektyw Poznań.

Nieuczciwy i niewypłacalny kontrahent, to dla wielu firm nie lada problem. Bardzo często bowiem wiedzą oni jak manipulować majątkiem i uniknąć zabezpieczeń, aby uniemożliwić egzekwowanie długu. Niemniej jednak dla doświadczonych detektywów z Poznania taki problem, to nie problem. Dzięki bogatej wiedzy i wieloletniemu doświadczeniu wnikliwie oraz wielotorowo weryfikujemy dłużnika, krok po kroku sprawdzając jego majątek. Zbieramy materiał dowodowy, który następnie przekazujemy klientowi jako dowód w postępowaniu egzekucyjnym.

Co dokładnie obejmuje ta oferta?

Między innymi ustalenie czy dłużnik nie ukrywa, wykorzystuje lub zarządza nieruchomością, a także poszukiwanie mienia, które może być przydatne dla postępowań egzekucyjnych. Sprawdzamy również, czy dłużnik nie wyzbył się majątku (skarga pauliańska), a także weryfikujemy nieformalne źródła dochodu. Oferta ta obejmuje oczywiście obserwację dłużnika oraz ustalenie jego harmonogramu dnia, co jest również kluczowe dla ustalenia podstawy windykacji czyli adresu zameldowania bądź zamieszkania/pobytu dłużnika, a także jego miejsca pracy..

Analiza konkurencji – wszystko dla naszego Klienta.

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów, do usług detektywistycznych w Wielkopolsce dołożyliśmy również analizę konkurencji. Informacje na temat konkurencji w każdej branży są bezcenne, a przedsiębiorca bogatszy o taką wiedzę, znacznie łatwiej ma w rywalizacji na rynku.

Co obejmuje nasza usługa?

Sprawdzenie osób zajmujących najważniejsze pozycje w kadrze konkurencji, a także zebranie informacji na temat inwestorów jak i źródeł finansowych dokonywanych inwestycji. Ponadto ustalamy stan środków trwałych danej firmy w tym nieruchomości czy linii produkcyjnych, a także pochodzenie wykorzystywanych surowców oraz produktów. Przeprowadzamy wizję lokalną, wykonujemy fotografię nie tylko kluczowej kadry, ale także pracowników. Co więcej ustalamy również stan majątku wszystkich członków zarządu, a także akcjonariuszy czy udziałowców.