side-area-logo

Detektyw Białystok

Detektyw Białystok

Kontakt całodobowy do naszej placówki: 511 133 211

AGENCJA DETEKTYWISTYCZNA W WOJ. PODLASKIM

Nasza agencja działa na rynku już od kilkunastu lat. Współpracujemy z firmami, a także pomagamy klientom indywidualnym. Zajmujemy się sprawami gospodarczymi, rodzinnymi czy pomocą w przeprowadzaniu badań DNA.

Dzięki naszym działaniom, dowiesz się czym zajmuje się Twoje dziecko przebywając poza domem, z kim się spotyka i w jakim towarzystwie spędza wolny czas. Jeśli chcesz uzyskać tego typu informacje Detektyw Białystok na pewno Ci w tym pomoże. Detektywi z Detektyw Spy24 mający duże doświadczenie przeprowadzą skrupulatnie wywiad środowiskowy. Sprawdzą towarzystwo, w którym przebywa Twoje dziecko. Nasza oferta dotyczy również spraw bardzo intymnych. Nasz Klient może mieć pewność, że przeprowadzimy je dla niego na najwyższym poziomie. Jeżeli podejrzewasz swojego małżonka o zdradę, uważasz, że cię okłamuje i chcesz zdobyć dowody zdrady, prywatny Detektyw Białystok zdobędzie te informacje dla Ciebie.

Ponadto, nasz detektyw Białystok zweryfikuje także nadużycia ze strony pracowników w postaci przekazywania tajemnic firmy czy poufnych informacji do konkurencji. Jeśli dojdzie do kradzieży lub innych działań szkodzących przedsiębiorstwu, nasi detektywi z Detektyw Spy24 znajdą i na ten problem rozwiązanie. Nawet najbardziej zaufany pracownik lub wspólnik może okazać się osobą o dwóch twarzach, po prostu zwykłym złodziejem, dbającym tylko o swoje prywatne sprawy. Często odbywa się ten proceder właśnie kosztem firmy. Jeśli nie będziesz dokonywać w przedsiębiorstwie kontroli i audytów bezpieczeństwa, będzie to sprzyjało poczuciu bezkarności wśród Twoich pracowników. Polecamy skorzystanie z tej oferty naszym Klientom, którzy prowadzą duże korporacje, ale również tym mniejszym.

Każdy pracodawca ma obowiązek udokumentować zaistniałą kradzież w firmie oraz wskazania jej okoliczności. Jeśli jesteś pracodawcą, nie wahaj się, bądź stanowczy i konsekwentny, ale jednocześnie profesjonalny w swoim działaniu. Detektyw Białystok w wyniku odpowiedniego postępowania, wskaże złodzieja oraz udokumentuje jego czyn.

Oto czym zajmie się dla Państwa nasz Detektyw Białystok:

Informacja – Cenny towar

Każda informacja to cenny towar. W dzisiejszych czasach, dobie wszechobecnego internetu, wielu przedsiębiorców nie ma pojęcia, że w ich firmie dzieje się coś złego. Nie orientują się i nie są świadomi, że poufne informacje na temat przedsiębiorstwa przekazywane są poza jego obszar. Również w tym przypadku uwzględniamy potrzeby naszego Klienta i w celu zwiększenia bezpieczeństwa firmy przeprowadzamy w firmach audyt bezpieczeństwa. Pozwoli on sprawdzić uczciwość pracowników oraz skuteczność systemów zabezpieczeń w organizacji, a co za tym idzie lepsze jej funkcjonowanie.

Wykrywanie Podsłuchów czytaj więcej…

Jeśli macie Państwo problem z dłużnikiem, który ukrywa majątek, a widać ewidentnie, że nie żałuje pieniędzy na życie – skorzystaj z pomocy detektywa. Tym bardziej, jeśli komornik umarza postępowanie, a widzisz, że Twój dłużnik jeździ na zagraniczne wycieczki lub nowym samochodem. Detektyw Białystok sprawdzi czym rzeczywiście zajmuje się Twój dłużnik. Na podstawie dowodów zebranych przez naszych detektywów bez problemu możesz złożyć doniesienie do prokuratury i liczyć na pozytywne rozstrzygnięcie swojego problemu.

Jeśli zastanawiasz się, czy mąż/żona cię zdradza, chcesz wiedzieć z kim spotyka się twoje dziecko, jakie kontakty nawiązuje za twoimi plecami nielojalny wspólnik, czy pracownik Cię nie okrada lub gdzie dłużnik ukrywa majątek – nie wahaj się, skontaktuj się z naszą firmą! Detektyw Białystok doradzi, zgromadzi potrzebne materiały, a Ty będziesz spał spokojnie.

Sprawy Gospodarcze – uczciwość przede wszystkim.

Sprawy gospodarcze dotyczą zarówno wspólników jak i pracowników. To w końcu im powierzasz swoją firmę. Wierzysz w nich. A co zrobić kiedy masz podejrzenia, że być może Twój partner lub konkurencja działają nieuczciwie? Może podejrzewasz, że masz do czynienia z dwulicowym wspólnikiem lub podwójnym pracownikiem? Doświadczony Detektyw Białystok zweryfikuje Twoje przypuszczenia. Dostarczy Ci konkretnych dowodów pozwalających na dochodzenie swoich roszczeń przed sądem. Każdy z naszych pracowników działa profesjonalne i dyskretne. Możesz mieć pewność, że śledztwo gospodarcze jakie przeprowadzi, i wyniku którego dokona ustaleń dotyczących przestępstwa, będzie wykonane na najwyższym poziomie. Jeśli nie masz pomysłu jak się za to zabrać – skontaktuj się z detektywami Spy24!

Wykrywanie podsłuchów

Szeroki wachlarz usług dla naszych klientów

Jeśli chcesz, aby dane z Twojej firmy naprawdę w niej zostały, Detektyw Warszawa zrobi wszystko, abyś był zadowolony z naszych usług. Posiadając w naszej kadrze wykwalifikowanych techników, oferujemy naszym Klientom zabezpieczenie sieci komputerowej, czy też wykrycie kamer lub podsłuchów.

Naszym Klientom oferujemy:

  • wykrywanie ukrytych kamer i dyktafonów,
  • wykrywanie podsłuchów radiowych,
  • wykrywanie podsłuchu w samochodzie i lokalizatorów GPS,
  • wykrywanie podsłuchu w telefonie komórkowym, a także stacjonarnym.
  • wykrywanie podsłuchów analogowych,
  • wykrywanie podsłuchów cyfrowych i uśpionych,
  • wykrywanie podsłuchów IR,

Dodatkowo zajmujemy się wykrywaniem oprogramowań szpiegowskich na telefonie i komputerze, a także sprawdzamy anty-podsłuchowe zabezpieczenia spotkań i pomieszczeń.

USTALANIE OJCOSTWA

gwarancja pewności.

Są sytuacje, w których mężczyzna nie chce przyjąć odpowiedzialności za dziecko, ponieważ nie jest pewien czy to na pewno jego dziecko, albo po prostu chce się „wymigać”. Nasi specjaliści pomogą zając się również tym problemem. Jeśli macie Państwo jakiekolwiek wątpliwości możemy pomóc w przeprowadzeniu badania DNA. Badania te są przeprowadzane w specjalistycznych laboratoriach.

BEZPIECZEŃSTWO TWOJEGO DZIECKA

gwarancja pewności.

Bezpieczeństwo dziecka dla każdego rodzica jest najważniejsze. To oczywiście normalny odruch. Jeśli chcesz wiedzieć, czy nie popadło w złe towarzystwo, czy w jego życiu nie dzieje się nic złego, a może chcesz się dowiedzieć, co robi w czasie wolnym od nauki, gdy jest poza domem? Nasz Detektyw Białystok odpowie na wszystkie nurtujące pytania. Ustalimy gdzie, z kim i co dziecko, aby nasz Klient miał pewność, że nie dzieje mu się żadna krzywda.

Detektyw Białystok – jak to robią zawodowcy?

Chcemy Państwu przybliżyć pokrótce jak pracuje Detektyw Białystok. Prywatny detektyw dokonuje przez określony czas obserwacji, zbiera dowody, które pozwolą na wykrycie nurtujących nas pytań. Czy faktycznie pracownik nas okrada, a wspólnik robi dodatkowe interesy za naszymi plecami? W sytuacjach wymagających szczególnych środków, kiedy trudno odkryć nam prawdę, detektyw może posłużyć się badaniem wykonanym na specjalnym urządzeniu do wykrywania kłamstw – wariografem. Wprowadzenie tego elementu do naszego działania przyczynia się do zwiększenia efektywności audytu bezpieczeństwa w firmie. Polecamy Państwu skorzystanie z usług detektywów aby np. wykryć do jakich kradzieży dopuszcza się nieuczciwy pracownik oraz zatrzymać go na gorącym uczynku.

Nasi specjaliści nie tylko pomogą w rozwiązaniu czasami trudnej zagadki lub problemu, ale także pomogą w przygotowaniu strategii, która umożliwi przerwanie szkodliwego procederu. Detektyw Białystok przeprowadzi audyt bezpieczeństwa w Twojej firmie. Na czym polega audyt? To działania polegające na skontrolowaniu kluczowych obszarów aby firma działała właściwie. Audyt bezpieczeństwa jest dostosowany do specyfiki firmy, a to pozwala na efektywne podniesienie bezpieczeństwa w każdej firmie. Żeby pomóc Państwu rozwiązać dany problem, opracowujemy wyniki kontroli tak, aby wyeliminować wszelkie usterki systemu bezpieczeństwa Państwa firmy.

Sprawy Rodzinne – sprawy trudne.

Sprawy rodzinne dla każdego z nas to bardzo trudny temat, szczególnie kiedy pojawiają się problemy. Jak sprawdzić wiarygodność partnera, jak znaleźć dowody zdrady? Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie, więc możesz liczyć na nas w każdej sytuacji. Jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości co do swojego związku być może z nieuczciwym partnerem, zrobimy wszystko aby dostarczyć Ci konkretnych dowodów.
Nasze obserwacje zawsze prowadzone są przez zespół doświadczonych specjalistów, którzy doskonale znają się na swojej pracy. Dostarczymy Ci twardych dowodów w postaci zdjęcia, czy nagrań wideo. Pamiętaj, że on są wystarczającym dowodem procesowym, a jeśli zajdzie taka potrzeba nasi detektywi wezmą udział w roli świadków przy postępowaniu sądowym.

OGÓLNE USTALENIA – co jeszcze możemy dla Ciebie zrobić?

Jeśli szukasz precyzyjnych informacji odnośnie konkretnej osoby, to w tej kwestii również możesz na nas liczyć. Nasz Detektyw Białystok wykona działania operacyjne, które oparte są o aktywną obserwację. Te dowody wielokrotnie stają się wystarczającym dowodem w procesach. Nasi detektywi szybko i bez zarzutu ustalą potrzebne informacje dotyczące wskazanych przez naszego klienta osób.

POSZUKIWANIA – żmudny proces? Nie dla nas!

Jeśli chcesz odszukać osobę, która była wobec Ciebie nieuczciwa i „nagle” zniknęła, a czas działa na Twoją niekorzyść – możesz liczyć na naszych specjalistów! Podejmujemy sprawne i szybkie działania, aby rozwiązać Twój problem. Naszym niewątpliwym atutem jest to, że poszukujemy osoby na terenie zarówno Polski jak i Unii Europejskiej.

PRYWATNY DETEKTYW W BIAŁYMSTOKU:

Detektyw Spy24 Białystok

  • Telefon całodobowy: (+48) 511 133 211
  • adres e-mail: biuro@spy24.pl
  • Znajdziesz nas na ulicy: Św. Mikołaja 1 lok. 27 w Białymstoku

Posiadamy biura detektywistyczne w całym kraju. Świadczymy bogaty zakres usług detektywistycznych. Personel przez nas zatrudniany to profesjonalni detektywi. Zapewniamy Państwu niskie ceny.
Nasi detektywi działają na terenie województwa podlaskiego w następujących miastach: Białystok, Łomża, Zambrów, Augustów, Lipsk, Bielsk Podlaski, Sokółka, Suwałki.